Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha még mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha még mindig szeretem a pasimat?

Figyelt kérdés
Pár napja kijelentette hogy nem tud többé szeretni. Azóta tök szemét velem, de ha talizunk, akkor megölel és megpuszil. Én még mindig szeretem őt. Hogy tudnám visszaszerezni?

2018. jan. 7. 07:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem tud többé szeretni?
2018. jan. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
78%
Figyelj. Szereted. Persze hogy szereted, hisz van vele gondolom egy közös múltad. Tudom, hogy nehéz de ilyenkor véleményem szerint a legjobb ha tovább lépsz. Nagyon ritka kivétel de általában ami egyszer nem működött, nem biztos hogy még egyszer jó lesz. És most is csak magadat gyötröd mert rosszul esik ez az egész. Hidd el hogy tudom. De próbálj meg magadnak programokat csinalni. Találkozz barátnőkkel, menj el moziba, olvass ki egy könyvet. A lényeg hogy kössön le valami, amit szívesen csinálsz. Persze ez csak egy vélemény, és a te döntèsed, hogy mit kezdesz vele. Remelem azért segítettem ❤
2018. jan. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha legközelebb találkoztok, kérdezz rá, hogy mit rontottál el, vagy van e más, aki miatt már nem szeret. Így tanulhatsz az esetből, hogy milyen tulajdonságaidon kéne még csiszolnod, ha pedig tényleg valaki más van a háttérben, te is jobban jársz, ha elengeded a barátodat. De az is lehet egy megoldás, ha a fiú nyitott rá, hogy megbeszélitek, mi bántja, és mindketten megpróbáljátok rendbehozni a kapcsolatotokat.

Remélem, tudtam segíteni. :)

2018. jan. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!