Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, egyszerűen már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, egyszerűen már nem tudok min változtatni?

Figyelt kérdés

Van egy lány,akit pár hónapja egy clubban ismertem meg. Mondhatni szerelmes lettem bele. Most is ott volt nem rég, de úgy leitta magát hogy annyi csávó ott fogdosta meg minden. Viszont akkor is ő keresett meg, de alig volt vmi, kis tánc , beszèlgetès ..

Én már nem tudom hogy velem van e baj, de én tényleg probálok megváltozni belsőleg is külsőleg is egyaránt , de tènyleg, aztveszem észre hogy nem tudok tovább. Kèsz ennyi volt ,de már rendesen sírhatnékom van, ha csak rà is gondolok. És én pont egy ilyen ri*ancba szerettem bele.. :/ miért ilyen szar az élet?


2018. jan. 7. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
klubban,diszkóban,szórakohelyen,fesztiválon javarészt csak ribantszokat lehet megismerni, ezzel van a baj.
2018. jan. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnálom,hogy vannak ilyen lányok.

De egyébként tudnál te jobb csajokat is találni magadnak nem ilyen elmeroggyantakat akik mindenkivel képesek lefeküdni:(


Ne gondolj rá azt cs. Tudom h nehéz de ez van.

Ui; az élet tényleg szar!

2018. jan. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De aki volt már szerelmes az tudja hogy nem èn választottam..akaratom ellenére lettem bele az..ès a legszarabb hogy mikor már elfelejtené az ember akkor újra felbukkan. Ja csak nem lehet egyik napról a màsikra elfejteni azt, akit szeretsz..

De legalabb tanultam is belole. És mindenkinek ajanlom hogy sose alljatok le egy csajjal se mert a nagy reszuk ri*anc. Tisztelet a kivetelnek.

2018. jan. 7. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!