Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lány is kezdeményezhet? Hogyan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány is kezdeményezhet? Hogyan?

Figyelt kérdés
2018. jan. 7. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
amig ki írtad már nyomulhattál volna rég.
2018. jan. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Ne.
2018. jan. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért ne?
2018. jan. 7. 10:39
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert a nyomulás meg a pasizhatnék nem nőies, a tartás viszont igen.
2018. jan. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze h kezdeményezhet.

Mármint jeleket adhat a kiszemeltjének. Ha észre veszi az illető és tovább lép a kiszemelted akkor nyert ügyed van. Ha észre veszi a jeleket és nem lép tovább,akkor azt hagyni kell.


Mosolyogj rá,próbálj a közelébe lenni,többet beszélgetni vele mint mással,nevess a viccein, próbálj te is udvarolgatni neki (csak azért ne olyan feltűnően xD), ráírhatsz üzibe.

Ezeket a jeleket csak észre fogja venni.

Ha igen és tetszel neki,akkor biztos vagyok benne hogy el fog hívni valahova. Pl. Sétálni,mekibe vagy valami.


A lánynak nem valami jó ha elmondja a fiúnak hogy tetszik (ebből általába mindig rossz sül ki sajnos. Vagyis nálam mindig)

2018. jan. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Annyira bírom a sok buta p.csát, jajjj én nő vagyok nem kezdeményezhetek...nem hát...akkor maradj egyedül örökre, te szerencsétlen.


Nekem ha tetszett valaki, mindig kezdeményeztem. Talán 1 olyan volt, hogy a pasi lépett először. Ha tetszik valaki, akkor megmondom neki, nem fogom virágsziromokat tépkedve megvárni, hogy 80 éves legyek és elvigyen a sírásó.

2018. jan. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6os és össze is jött?
2018. jan. 7. 11:06
 8/8 anonim ***** válasza:
#6: igen, aki nem kezdeményez, az örökre egyedül marad. Micsoda logika :) A te írásodból is csak úgy sugárzik a nőiesség, mint a viselkedésedből.
2018. jan. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!