Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor tetszem neki vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszem neki vagy nem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki tetszik nekem egy ideje és néhányszor én is meg a barátnőim is észrevették hogy bámul,elkezdtünk járni az évfolyamunkal együtt táncórákra egy bál miatt és ott kevés fiu volt neki és még pár fiunak nem volt párja és amikor a tanár mondta hogy válasszanak párt ő odajött hozzám pedig még rajtam kívűl nagyon sok lánynak nem volt párja,azóta a táncórákon néha tartja a szemkontaktust és úgy tűnik próbál közel lenni viszont a múltkor az eggyik barátnőmet és a párját elkzdte szivatni hogy táncoljon vele a lány a másik fajta táncon.Most akkor mi van,tetszem neki vagy nem?És miért kérdezte meg a barátnőmet?
2018. jan. 7. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges,hogy te nem mutattál iránta elég érdeklődést. Legalábbis neki úgy tűnt,hogy nem tetszik neked,ezért tovább állt. Vagy lehet féltékennyé akart tenni.
2018. jan. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem tetszel neki, de az biztos hogy neked is o akkor jelezned kell neki. Külonben nem fogja megtudni. 😊sok sikert
2018. jan. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2018. jan. 7. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!