Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondtam egy lánynak hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam egy lánynak hogy mit érzek iránta de nem válaszolt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elmondtam egy volt osztálytársamnak hogy szerelmes vagyok belé és hogy miket érzek iránta de még nem kaptam rá választ. Fél évvel vagyok nála idősebb és sok közös témánk van Illetve egy hosszon vagyunk. Mit tegyek? Menjek el hozzá hívjam el valahova és személyesen mondjam el neki? Esetleg vegyek neki valamit hogy bizonyítani tudjak? Nagyon szeretem a lányt és ő is mutatott már olyan jeleket amiből arra tudok gondolni hogy ő is így érez valamit irántam. Amikor először elmondtam neki akkor nagyon meglepődött és csak annyit írt rá hogy ez váratlanul érte. Úgy érzem van is esélyem nála de nem tudom most mi tévő legyek. Kérlek segítsetek!

2018. jan. 7. 23:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Amit elfelejtettem 13/F és a lány egy közeli barátom.
2018. jan. 7. 23:13
 2/9 anonim válasza:

Hasonlóan jártam egy fiúval. Két évig jártunk utána egy bulin szakított velem mert elvileg megcsaltam de esküszöm az életemre h nem most eltelt fél év azóta , a szülinapomra nem írt és amikor írtam neki azt h Sziaa..:) akkor csak megnézte és nem írt vissza, pedig még mindig szeretem... Úgyhogy ha nem akarsz úgy járni mint én akkor menj utána és ne hagyd h elmenjen. Ídj privátba és segítek még

14/l

2018. jan. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem válaszolt akkor ő nem érez semmit. Vagy küzdesz tovább hátha vagy feladod ennyi
2018. jan. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem bántásképp, de szerintem ilyen "bizonyító" ajándékot semmiképp ne vigyél neki. Mármint oké, lehet hogy jól fogadja, viszont ha meg belegondolsz, hogy lehet hogy mégse jössz be neki, mindkettőtöknek elég kínos lenne...

Én inkább beszélni próbálnék meg vele személyesen.

2018. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsinek érzi magát egy párkapcsolatra a volt osztálytársad, és nem tudja ezt neked szavakba önteni, épkézláb-módon formába önteni, vagy esetleg cikinek érzi ezt közölni veled, hogy még nem érzi magát elég komolynak , érettnek, felkészültnek. De később még szerintem lehet köztetek valami, ha egyértelmű elutasítást még nem mutatott, nem adott tudtodra.
2018. jan. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak megijedt. Adj neki időt.
2018. jan. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Valtozott a helyzet... Azt mondta, hogy mar van baratja, de en meg mindig szeretem... Segitsetek! Ilyenkor mit tegyek? Szeretném megkapni anélkül se őt se a barátját ne bántsam meg. Mert ha meg el is tudnám csábítani akkor az meg a barátjának lenne rossz ebből arra következtetek hogy neki is... Szerintetek várjak Amíg szét nem mennek és utána próbálkozzak újra?
2018. jan. 9. 13:57
 8/9 anonim ***** válasza:
5.vagyok!:) Igen, várakozz!:) Én is így vagyok most valakivel, mással most tuti nem lenne jó, mással nem érném be párként, nekem most csak ő létezik, és már kezdeményeztem nála, és azután derült ki, hogy foglalt:D XDDDD Úgyhogy én most várok!:D Sorstársak vagyunk ! XD
2018. jan. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#5 Egy cipőben járunk! :D
2018. jan. 9. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!