Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk stb mit csináltok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk stb mit csináltok?

Figyelt kérdés

Ha tetszik egy lány akik nem ismersz egy suliba jársz vele de nem mersz ráirni. Ha rám mosolyog/nevet egy fiú összesúgnának.

A Barátjával ha meglát az mit jelent privatba is jöhetnek



2018. jan. 8. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
huha huha. Lehet csak én vagyok fáradt, de ebből a leírásból semmit nem értettem. Hogy mi van?
2018. jan. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kuka
2018. jan. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha tetszik egy lány akivel egy suliba jársz de nem mersz rairni/megszólítani mit csinálsz h tudja neked o bejön. Van egy fiú aki beszél a haverjával aztán rám néz és nevetnek/mosolyognak ezt niert csinálhatják? Remelem így már érthetőbb😊 És ugyan úgy jöhetnek privibe
2018. jan. 8. 21:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Értelem a köbön
2018. jan. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Parancsolsz,drága? :D
2018. jan. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!