Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet ebből...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből kapcsolat?

Figyelt kérdés

Szóval (én 18/L és a fiú is 18 éves) már 2-3 hónapja néha szokott írni , meg pár szót szoktunk beszélni a neten. Most viszont 2 hete állandóan irunk és igazából ő kezdeményezte ezt a beszélgetést . Aztán taliztunk és durva mert egyikőnk sem gondolta volna hogy ilyen jó lesz minden.

Én erzek iránta , és ő is mondta hogy szeret, szerelmes. És az a kérdés hogy ebből lehet kapcsolat? Mert azt mondta hogy ő nem szeretne elsietni semmit, de bármit megfog tenni értem és túlságosan fontos vagyok neki. És ő tényleg az a srác akinek érzelmek nélkül nem megy.

Csók még nem volt , de olekeztunk , meg a kezem fogta végig .



2018. jan. 9. 01:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja meg ugye eddig 2x találkoztunk egymás utáni nap .. szinte végig együtt voltunk . Meg elmentunk moziba is.
2018. jan. 9. 01:49
 2/8 A kérdező kommentje:
Meg annyi hogy szerintetek miért mondhatta azt hogy nem szeretne semmit elsietni, meg van elég ideje bebizonyitani hogy szeret és fontos vagyok neki?
2018. jan. 9. 01:51
 3/8 anonim válasza:
Szia! Fuh hát szerintem ez attól is függ hogy milyen messze laktok egymástól. Ha mondjuk egymás melletti helyen értek nem lenne annyira probléma☺Meg szerintem amire azt mondta neked hogy nem akarja elsijetni a dolgokat, lehet arra értelmezte hogy nem akar rád eröltetni semmit☺
2018. jan. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én szeretném ezt az egészet... amúgy 20-25 km van koztunk ... ez nem vészes
2018. jan. 9. 06:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet, rendes srácnak tűnik, 25 km nem vészes, de lehetőleg ne Te menj, remélem megérti ő ezt.

Ha sokáig nem kezdeményez, Te is megpróbálhatod, biztos nem fogod elijeszteni.

2018. jan. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Simán lehet. Sok sikert:)
2018. jan. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem értem mi a probléma?:) Sok boldogságot nektek!😉
2018. jan. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Eddig mindig ő jött értem kocsival , meg haza is hozott... 😊

Remelem ez nem rosszat jelent hogy nem akarja elsietni a dolgokat

2018. jan. 9. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!