Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kezdeményezzek én? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezzek én? Vagy hagyjam és várjak még? Ha igen mit írjak?

Figyelt kérdés
Nem rég megismertem egy srácot, messengeren beszélgettünk és nagyon szimpatikus volt így is, hogy még sose láttam, és úgy éreztem egy hullámhosszon vagyunk. Aztán találkoztunk is, ami jól sikerült, utána is írt, és mondta, hogy nagyon jó volt, találkozhatnánk mégegyszer stb. Aztán csinált egy hülyeséget, amin összevesztünk és aztán nem írt kb 2 napig és akkor azt hittem, hogy ennyi volt, de megint keresett. Ez kb egy hete volt, és majdnem mindennap írt, volt, hogy én írtam rá, de többségében ő. Láttam rajta, hogy érdeklődik, mesélt magáról, ő is kérdezett, viszont nem hívott el találkozni, meg ilyesmi dolgokat nem hozott nagyon szóba azóta. Aztán most egy napja nem írt, és látta azt amit én utoljára írtam neki. Nem tudom ezt így mire vélni, kiváncsi vagyok a véleményetekre, elsősorban srácoktól kérdezem. 18/L

2018. jan. 9. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez óvoda.
2018. jan. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Várd meg mi lesz:) Az is számíthat, hogy min vesztetek össze... ;)

17F

2018. jan. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elöttem szóló jól írta. Amugy nem tudom igy tenyleg.
2018. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!