Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú, aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki nagyon tetszik, de nem tudom mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Ez igazából úgy volt, hogy már pár hónapja egy gimibe járunk és eddig nem érdekelt, de azóta mióta a buszmegállóban mellette ültem és elkezdtem olvasni és egyszer csak fölém hajolt és elkezdett velem olvasni meg váltottunk pár mondatot és azóta elég gyakran szemezünk meg minden és már a barátnőim is megjegyezték, hogy mindig vérvörös leszek mikor meglátom vagy mikor csak róla van szó...szóval nagyon tetszik és egyébként nagyon aranyos és igazából közvetlen, de mégsem merem megszólítani. Arra is gondoltam egyébként, hogy megijedt tőlem mivel én egy kicsit nagyobb hangú vagyok, mint ő és nagyon sokat nevetek. DE ha ő megijedt volna tőlem akkor nem nézne állandóan és nem olvasott volna velem meg nem csinált volna semmi ilyesmit velem. Kérlek segítsetek már nem tudom, hogy hogyan csináljam a dolgokat vele kapcsolatban. Kérlek segítsetek!! Köszönöm előre is.

2018. jan. 10. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meg varj. Kezdj el vele beszélgetni,kicsit jobban megismerni stb. Es akkor jobban eltudod neki mondani,hogy mit érzel iránta. :)
2018. jan. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Végre egy jó tanács!! Nagyon szépen köszönöm szépen, szerintem megfogadom a tanácsodat. :)
2018. jan. 15. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!