Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan modjam el neki hogy o...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan modjam el neki hogy o nekem nagyon bejon?

Figyelt kérdés
Van egy srac (1) eves) aki nagyon tetszik csak az a gond hogy nepszeru es nem bukik a ramenos csajokra. Parszor ereztette velem hogy bejovok neki, csak azert megis bennem van az az erzes hogy talan megsem annyira tetszem neki. A multkor keneztem a suliban az ablakon es eppen megpillantottam ot ahogyan beszelget az egyik haverjaval. Egy par pillanatig neztem oket de a haverja ki is szurt es odasugott valamit a sracnak aki felem fordult. Ez nem lenne gond csak mintha kenyelmetlenul erezne magat ezert gyorsan elfordultam es elmentem az ablaktol. Lehetseges hogy ijeszto volt hogy neztem oket mert hat gondolom sok csaj nezi rajtam kivul meghat nem szereti a ramenosoket. Szoval egy kicsit beijedtem hogy most furanak tart vagy ilyesmi. Masnap a suli parkolojaban vart ram az oktatom hogy menjek vezetni, amikor ki akartam terni a parkolobol eppen ramnezett, en ra es mosolyogtam, de o nem viszonozta a mosolyt hanem a földre nezett vagy valahova mashova de nem ram, ez egy kicsit megbantott mert hat ha valakinek bejon valaki akkor ramosolygunk vagy nem.. aztan kitertem a parkolobol. Szerintetek hogyan ertelmezhetem ezt a viselkedeset? 18L

2018. jan. 10. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A rámenős csajokra normális ember nem bukik. Az ilyen lányokból hiányzik a legfőbb érték: A tartás.
2018. jan. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem bejossz neki. Probalj meg beszelgetni vele baratilag. Fiu-lany baratsag nem letezik. Egyik mindig tobbet erez. Megvan ra az esely, hogy itt mindketten tobbet ereznetek, ha jobban megismerne. Mivel te kocsiban voltal, o meg az utcan, lehet, hogy nem ismert meg. Ne aggodj, ha bejossz neki tuti meg fog kornyekezni, csak lehet, hogy a batorsagat gyujti. :)
2018. jan. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugi, lehet hogy bejössz neki.

Hirtelen elfordult, amikor rámosolyogtál? Az jó jel! Szemezz még tovább!

2018. jan. 11. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!