Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez normális egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális egy 16 éves lánynal?

Figyelt kérdés
A lányom 16 éves,elég jó a kapcsolatunk,jól tanul,nincs vallásunk. Egyik este megkérdezte,hogy mit gondolok a keleti férfiakról (arabok,albánok,törökök stb.). Kicsit furcsáltam ezt a kérdést,mert még nem kérdezett ilyet. Én mondtam neki,hogy nem vagyok oda értük,nem vagyok rasszista,én jobban szeretem a saját népcsoportomat. Megkérdeztem,hogy miért kérdezte ezt,és azt válaszolta,hogy zavarna e engem,ha ő egy arabhoz/albánhoz/törökhöz menne feleségül,mert neki nagyon tetszenek az ilyen férfiak. Én még ezt korainak tartom,hogy erről beszélünk.
2018. jan. 10. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem egyáltalán nem korai.

Arab léptékkel szinte már késő is, de európai mércével is tökre okés

2018. jan. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Csak házasság ne legyen, a párkapcsolatukra mondanék àment, ha úgy van
2018. jan. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

biztos nézi a török sorozatot, az Végtelen szerelem címűt.


Nagyon jól megcsinált sorozat, és minden török-muzulmán- férfi gyönyörű benne, nagyon érzelmesek, imádják a feleségeiket, a gyerekeiket, és meghatóan sírnak, folyik a könnyük a nagy ézelmektől.


Nem vagyok csitri, de ilyen férfiakat én is elviselnék. Filmben.

2018. jan. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

*furcsálltam

*zavarna-e

2018. jan. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Csak aztán pár év múlva ne azt a kérdést kelljen feltegyed, az arab férfi megszökött az unokáddal...
2018. jan. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kgen, teljesen normális. Most nehogy már 16 évesen korai legyen.

Nekem is tetszenek az ilyen férfiak, gyönyorű fekete hajuk van és barna szemük, barna bőrük. Nagyon jól néznek ki. Más kérdés, hogy kultúrálisan mennyire állnak távol tőlem, manapság már egészen sokan rendelkeznek közülük egészen nyugati gondolkodásmóddal. Szerintem ez abszolút rendben van. De megértem a félelmedet.

18/L

2018. jan. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
csak az arab ,torol ferfibol majd lesz egy magyar szocializalodott roma... mivel vannak eros hasonlosagok .. tehat a lany nem a feher boru fiukra bukik.
2018. jan. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem korai.

Arab léptékkel szinte már késő is, de európai mércével is tökre okés

2018. márc. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!