Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudom lekoptatni a fiút?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom lekoptatni a fiút?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma betelt a pohár elegem lett abból, hogy folyamatosan bámul.Kb 1éve vettem észre amikor az ő fiúbarátja mellé ültetett az ofi és ő előttem ült.Amikor hátra fordult a barátjának mondani valamit, mielőtt visszafordult volna rám nézett.Az ő padtársa pedig az egyik legjobb barátnőm és amikor a barátnőm fordult hozzám hátra ő is félig hátra fordult.Próbáltam nem figyelni, de ahogy telt az idő egyre idegesítőbb dolgokat csinált.Elősször messzebbről figyelt és direkt hangosan beszélt, hogy én is halljam amint ő elmeséli, hogy milyen kemény volt a foci edzés stb.Az egyik papírgyűjtésen ( nálunk úgy zajlik, hogy osztályonként fel vagyunk osztvan 3 vagy 4 csapatra és járjuk a várost és bemegyünk boltokba és kérünk papírt)azt mondta egy barátnőm, hogy beszélték ,hogy ki lakik egymáshoz közel és a barátnőm mondta, hogy én is ott lakok abban az utcában ahol ő erre elkezdtek röhögni a barátjaival és a fiú azt mondta, hogy hát ez nem jelent semmit és vigyorgott.Egyik nap pedig angol órán pont vele osztottak be páros munkára.A fiú barátjai pedig rögtön elkezdék mondani,hogy jól érzed magad(a fiúnak mondták)és csak röhögtek(én pedig egyedül megcsináltam az angol feladatot).Mai napig már 1 év eltelt és tegnap és ma odajött 3 barátjával (kb.15cm-rel arréb állt háttal) és hallgatta,hogy én mit mondok a barátnőimnek.Na itt telt be a pohár azért ne hallgassa már ki a beszélgetésünket mert azért nem neki mondom mert nem rá tartozik hanem a barátnőimre😤.Nem tudom hogy koptassam le mert már nagyon elegem van. Tudnátok tippeket adni?

Mi nem vagyunk beszélő viszonyban kb.első óta háromszor szóltam hozzá, de akkor is csak egy-egy mondatot mondtam most hetedikesek vagyunk.

Előre is köszi a válaszokat.

Bocsi a helyesírási hibáért, ha van.



2018. jan. 11. 18:44
 1/5 A kérdező kommentje:

Bocsi,hogy ilyen hosszú.

Remélem érthető valamennyire :)

2018. jan. 11. 18:46
 2/5 anonim ***** válasza:
tetszel neki.. nem igaz hogy nem vetted eszre. dumalj vele., hat ha ossze haverkodtok.
2018. jan. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mondd meg neki hogy hagyjon békén?
2018. jan. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Észre vettem de nem tudom hogy tudnám tudatni vele hogy nekem nem tetszik szerintetek ne vegyek róla tudomást vagy ne nézzek még rá sem?
2018. jan. 23. 19:02
 5/5 anonim ***** válasza:
mondd meg neki hogy hagyjon békén
2018. jan. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!