Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meg lesz a lány vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lesz a lány vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki iránt kezdek többet érzeni mint laza barátság..A lánnyal nagyon sokat beszélünk és szeret velem lenni állitása szerint.A egy közös barátunk elmondta a csajnak hogy nekem bejön a lány...Ezen a lány meglepödött mert nem gondolta volna hogy nekem bejön egy olyan fajta lány mint ő...Pedig nagyon gyönyörü lány,okos,kedves, és nagyon jól kijövünk egymással órákig tudunk beszélni minden hülyeségről...Ugy most hogy megtudta hogy kezdek beleszeretni küldött nekem egy idézetet, hogy mind ketten csak egymást figyeljük és még sem csinálunk semmit(röviden).. És ugy voltam vele, hogy elmondom neki mivan...És elkönnyezte magát és nagyon durván feldobtam a nagyon s*ar napját :P...És azt mondta még nem tudja mit akar, de először közelebről akar megismerni az biztos

2018. jan. 11. 23:24
 1/1 anonim ***** válasza:
S mi itt a kérdés? Hogy összejösztök-e? Valószínűleg igen.
2018. jan. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!