Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mi legyen? SOS!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi legyen? SOS!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány akivel évekig beszélgettem személyesen is ,nagyon jóba voltunk. És valahogy (ne kérdezzétek mert én se tudom :/) nem beszèltünk 1-2 éve :/ próbàltam mindig elfelejteni de nem tudtam , mindig Õ jutott eszembe... Ràírtam 5-6 napja és nem olvasta el , semmi. Ha egy évben 1x találkozunk akkor sokat mondok... ezt nem bírom elfelejteni , hogy anno mindig együtt lógtunk , néha több is volt mint egy baràtság :/ most meg semmi , és rohadtul hiànyzik nekem :( mit kène írjak neki vagy mi legyen?

Elõre is köszönöm a válaszotokat:)

17F



2018. jan. 12. 16:53
 1/2 anonim válasza:
100%

Hát, figyi, a kapcsolatotokat ti ismeritek. Ha jártatok az utolsó 'beszélünk' periódusban, most meg mondjuk barátja van, simán lehet hogy emiatt ignorál.

Ha sima barátság volt, válaszolni fog. Nekem a legjobb barátnőm van hogy napokig el se olvassa amit írtam, mert van más dolga meg élete. De attól még lb. Úgyhogy ha írtál, most a türelem fázis van.

Na meg az se mindegy, mit is írtál, ezt is te tudod. De a jóbarátok akkor is azok maradnak, ha sokáig nem beszélnek.

Azt javaslom, majd ha visszaír, minél hamarabb találkozzatok, mert a személyes jelenlétnél semmi nem hozza jobban vissza a régi dolgokat.

20l

2018. jan. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszt :) ment a zöld :)
2018. jan. 12. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!