Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdjek el vele beszélg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el vele beszélgetni?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki az évfolyamomba jar és mivel semmilyen kozos orank nincs, ezert eleg nehez vele megismerkednem. Nem akarok csak ugy odamenni h helloszia mizu. Es interneten srm szeretnek vele ismerkedni. Vmi otletetek van?

2018. jan. 12. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha se interneten, se élőben nem szeretnél vele ismerkedni, akkor mit vársz?
2018. jan. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Háát, és ha nem beszélgetsz vele, akkor sem fog összedőlni a világ.

Nálam az a lány offos, aki odajön bájologva valami ciki kérdéssel csak hogy beszélgetést csikarjon ki belőlem.

FÉrfi vagyok, kezdeményezek,ha kell, a lány meg fogadja ezt, vagy utasítson el, de kezd idegesíteni az egyre több ilyen szerepcserés kérdés.

A jégkirálynő viselkedés nem nyerő, de nálam a barátnő-feeling nem kapar egy pasi után sem. Igen, utánam sem. Szeretem a tartást a lányokban, mert őket meg kell hódítani, közel kell hozzájuk kerülni.

NE kínálja fel egy lány se magát...mert még a végén felmerül a kérdés bennem: Mit csináljak, fizessek, vagy mi? :D

2018. jan. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, csak azt szertném, hogy vhogy észrevegyen szóval csak ezért gonfoltam..
2018. febr. 18. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!