Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy írjak rá a lányra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak rá a lányra?

Figyelt kérdés
Van egy lány az évfolyamban. Nagyon bele zúgtam még fb. N sem jelöltem be, mert félek hogy valami nem jól sül el a beszélgetésben

2018. jan. 12. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha félsz akkor szerinted mi lesz? Nem értem... Jelöld be és írj rá ha akarsz vmit tőle
2018. jan. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
jelöld be nyugodtan abból semi rossz nem származik utána ha vissza jelölt nyugodtan rá irhatc hogy szia mizu stb....nem lesz baj csak nyugalom
2018. jan. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha még bejelölni is féltél akkor nem lenne belőle semmi, rakj ki egy új menő képet ha szégyeled a jelenlegit és jelöld be ,utána meg simán írj rá ,kérdezd meg mit csinál ,ismerkedjedtek ,mivel szokott foglalkozni stb . megy az majd nem kell félni ,majd aztán mikor látod élőben oda kell menni hozzzá és beszélgetni vele élőben !!! :) Sok sikert :)
2018. jan. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Csak legyél természetes. Ne a fb-n próbálj nála bevágódni, inkább élőben. Kérj el tőle egy jegyzetet arra hivatkozva, hogy lemaradtál órán vagy nem voltál ott(egyetemen beválik).

Ha sulis vagy, akkor próbálj meg a közelében maradni. Ne túl közel, csak éppen, hogy te is láthasd őt és ő is téged. Ne nézd folyton a földet, próbáld meg felvenni vele a szemkontaktust. Ha sikerült, akkor mosolyogj rá és vedd el a tekinteted, ne akard felfalni a szemeddel. Ha visszamosolyog az biztos jel, hogy jó úton jársz. Illetve ha sokáig néztétek egymást akkor, ha elmész mellette köszönj neki(ha nincs egyedül semmiképpen, se hagyd ki a többes számot, írtó idegesítő és parasztság az, ha valaki köszön egy barátnőmnek és nekem nem, pedig ott vagyunk egymás mellett).Tudom, hogy mostanában az interneten ismerkedés a menő, de szerintem az élőben való ismerkedés sokkal hatásosabb és jobban nyomot hagy az emberben.

2018. jan. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!