Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretnék imponálni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék imponálni egy lánynál, de hogyan? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval. Rájöttem, hogy nagy hibákat ejtettem az előző két hónapban, illetve ma is. Én próbálkoztam interneten, próbálkoztam szemtől szembe, de semmi jel arra, hogy lenne valami érzelme irántam. Ma egy kicsit bunkó voltam, mivel rosszul kezdődött a napom. Bocsánatot kéne kérjek és elmondanom ténylegesen, hogy én szeretem őt. De hogyan?

2018. jan. 17. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem adja jelét annak, hogy érdekled, akkor minek rontanál a helyzeten azzal, hogy bevallod a mély érzéseidet iránta? Hidd el jobban jársz, ha nem. Tapasztalat.
2018. jan. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mit csinaltal? En mint lany nekem nem nagyon imponal az ha egy fiu bunkozik velem...De hogy a kerdesre is valaszoljak lehet hogy jobban meg kene ismerned a lanyt.Lehet hogy nehezen mutatja ki az erzeseit es lehet hogy nehezen nyilik meg mas embereknek.Szerintem eloszor jol ismerd ki a lanyt es szerintem csak utana vallj neki szerelmet.De ha nagyon nem tudom magadba tartani akkor hivd el hogy talalkozzatok valahol vagy egy randira es akkor ott mond el neki:) remelem tudtam segiteni neked:) ha van kerdesed nyugodtan irj:) 16/l
2018. jan. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!