Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NagyPamela kérdése:

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,aki már első találkozás után azt írta hogy szeret.Persze nem vettem komolyan,mert még alig ismert.Aztán sokáig irogatott és beszélgettünk,majd egy idő után nem írt többet.Aztán találkoztunk párszor (véletlen egybeesés miatt ugyan azon a helyen voltunk) és akkor is sokat foglalkozott velem meg próbált fűzni.Ahogy így beszélgettünk rájöttem hogy egész aranyos srác és adni kéne neki egy esélyt. Viszont kiderült hogy van barátnője,és ezért nem jön össze velem.

Teljesen belezavarodtam.Szerintetek mit tegyek?Vagy inkább hagyjam az egészet?



2018. jan. 17. 21:27
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Igen szerintem hagyd. Nyilván látja rajta hogy teljesen oda vagy érte. Az ilyen srác aki más lányokat fűz miközben van barátnője az számomra szánalmas. Mi lenne ha összejönnétek? Ugyan úgy fűzne más lányokat. Szerintem hagyd. Vannak normális fiúk is! ;)

2018. jan. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hagyd rá, ne foglalkozz vele, ha az első tali után szerelmet vall akkor nem is te érdekled hanem egy kapcsolat. Lehetnél te akárki, akkor is beléd szeretne, és nem azért lenne veled aki vagy, hanem ami vagy... lány.. Találsz majd jobbat, olyat aki igazán téged szeret és téged akar majd :)
2018. jan. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!