Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem szeret már a barátom?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret már a barátom? Nemtudom. 16l a barátom 18f

Figyelt kérdés
Igazából minden kapcsolatban a párok nyalják egymásokat. Mivel mi nem lakunk olyan közel egymáshoz meg sportolunk és tanulunk így ritkán tudunk találkozni. Hétvégente általában ha úgy van és ő ráér hétközben is átmegyek hozzá szívesen. 7honapja vagyunk együtt. Mostanában már alig ír sose mondja pl hogy szeret meg ilyenek csak ha én mondom. Mikor találkoznánk sokazor lemondja mert ő neki tanulnia kell. Engem ez nagyon zavar , már sokszor mondtam neki, kérdeztem szeret-e még , de mindig azt mondja mennyire szeret. Szerintetek?

2018. jan. 18. 20:13
 1/4 October15 ***** válasza:
100%

Az ugye megvan [nyilván nincs], hogy az, hogy hisztis p*csa módjára kérdezgeted, hogy "szeretsz-e még egyáltalán?" az nem minősül bárminek a "megmondásának" főleg nem a megbeszélésének?

Ennyire ne legyél tinilány.. a szeretet nem azon múlik, hogy mondogatja e orrba-szájba..

Talán beszélj vele és kiderül.

Nem mellékesen nem addig kell vele maradni amíg ő szeret hanem amíg vele akarsz maradni.. irreleváns, hogy szeret-e abban az esetben ha neked eleged van abból, hogy nem tudtok neked elég időt együtt tölteni.


25F

2018. jan. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak időszakok, mikor egy férfinak lehet nincs szüksége senki másra csak magára, kicsit egyedül szeretne lenni. Ne fojtsd meg azzal, hogy folyton kérdezgeted, hogy szeretsz, nem szeretsz, utálsz? A végén lehet már tényleg úgy fogja gondolni emiatt.


Ha együtt vagytok minden rendben van? Azt nézd, ne a facebookon vagy mit tudom én hol történt beszélgetéseket.

Ha élőben minden jó, jól érzitek magatok a másikkal, boldogok vagytok, akkor semmi gáz! :)


De egyet jegyezz meg, amit egy számban találhatsz. Hallgasd meg a Engedd, hogy szabad legyek című számukat a Margaret Island-nek, ha eddig nem hallottad. Nos, ez szolgálhat pár tanáccsal számodra. :)

2018. jan. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Igazából minden kapcsolatban a párok nyalják egymásokat. "

Na , ma is tanultam valami újat..

2018. jan. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem az van, h mindig megkerdezem szeretsz-e. 1× kerdeztem, de az mind1 is. Akkor hagyjam és majd ő keres? Amugy meg mikor talalkozunk akkor minden szep es jo, jol érezzük magunkat.
2018. jan. 18. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!