Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom, hogy mit tegyek!?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mit tegyek!?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki az évfolyam társam és nagyon jóban vagyok vele, mindig mikor beszélgetek vele látom hogy jól érzi magát, béha egy kicsit zavarban is van, de mindig mikor a haverjaival van máshogy viselkedik velem és mással is flörtöl és nem tudom mit tehetnék ez ellen.

2018. jan. 18. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
kérdezd meg mennyi az óradíja
2018. jan. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az előttem válaszolónak üzzenném hogy anyádtól is ezt kérdezgettik a pasik?


A válaszom meg a kérdésre....

Lehet azért csinálja ezt mert nem tudja hogy te hogy érzel. Mutasd ki kicsit jobban a vonzalmadat és talán ha ő is úgy érzi hogy úgyan így érez irántad akkor veled fog a társaságban flörtölni nem másokkal. ( Női válaszoló!!!)

2018. jan. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!