Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan utalhatnék, hogy tetszik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utalhatnék, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Középsulis lány vagyok. Egy évvel idősebb fiú pár hete nagyon néz. Bekövetett instán, be lájkolta a képeim. Hogy tudathatnám vele finoman h tetszik úgy h ő tegye meg meg is az első lépést? Eees hogyan deríthetnem ki, hogy ez tényleg azért van e mert tetszek neki? 😚

2018. jan. 19. 06:58
 1/4 anonim válasza:
36%
Menny oda hozzá beszélgess vele. Az ki fog bukni ha tetszel neki, emeletz kérdezgesd a legjobb barátait h tetszel-e neki. De szerintem ha ő nem lép egy ideig akkor lépj te! Merj időbe lépni! Nekek volt olyan hogy nem időbe léptem és elvesztettem egy lányt...
2018. jan. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vàrj egy kicsit és ha nem lép a fiú,akkor neked kell:)

Vàrsz mondjuk egy hetet és ha nem történik semmi akkir ràírsz instàn. De az mar jó jel hogy bekövetett és likeolta a képeidet. Ha ràírsz,akkor lehet hogy észre fogja venni hogy érdeklōdsz irànta:)

Vagu menj ida hozzà beszélgetni. Baràtaitól tudakolj meg ezt,azt.

Baràtaid is tudnak segíteni,h össze jöjjetek.

Én egyszer a baràtaim segítségével jöttem össze egy fiúval.

15/l

2018. jan. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mosolyogj rá. Próbálj meg vele szembezni.
2018. jan. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Épp most írtam egy másik kérdéshez, hogy mi fiúk, férfiak egyszerűbben működünk.


Igen, több, mint valószínű, hogy tetszel a srácnak. Ezt mi nem tudjuk rejtegetni. Ha tetszik valaki, ez ellen nincs mit tenni.


Nyugodtan írj rá vagy valami, nyugodtan kezdj bele te, ha a fiú gyáva lépni, utána úgyis felbátorodik. Ezt követően hagyd hogy átvegye az udvarló szerepét. Addig is adj neki jeleket, egyértelműeket. Legyél vele kedves, köszönj rá, MOSOLYOGJ.


Hajrá!


20/F

2018. jan. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!