Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem a fiúnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem a fiúnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Megkértem a fiút, aki tetszik már nagyon régóta, hogy játssza a pasimat, és rögtön elvállalta. Arra is rögtön igent mondott, hogy kell egy nagy és hosszú ölelés. Nagyon jól eltudtunk beszélgetni, hülyéskedtünk. Aztán elkísértem a buszmegállóba, megjött a busza, én pedig megöleltem és vissza ölelt. Szóval irtó aranyos volt velem!! A legjobb barátját megkértem, hogy kérdezze meg tőle, hogy tetszem - e neki, elvileg a szeméből azt olvasta ki, de azt mondta, hogy mondjam el neki, hogy bejön, mert ő nem olyan fajta, aki bevallja. Szerintetek bejövök neki? És elmondjam neki, hogy tetszik?
2018. jan. 19. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképp! Hasonló helyzetben vagyok. Sok sikert mindkettőnknek!
2018. jan. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a fiúk egyszerűbb teremtmények, mondom ezt én is férfiként. A legtöbb fiú nem fog veled játszani, egyértelműen érezni fogod a szándékait, látnod fogod, hogy tetszel neki. Valahogy nem tudjuk ezt rejtegetni.


Igen, valószínűleg tetszel neki, de valahogy úgy alakítsd a dolgokat, hogy ő jöjjön rá, hogy van köztetek valami és ő kezdjen el udvarolni. Az nem baj, hogy te indítottad el ezt a lavinát, úgymond, de engedd, hogy átvegye majd az udvarló szerepét.


Adj neki jeleket, flörtölj vele finoman, tudni fogja, hogy nem közömbös a számodra és lépnie kell.


Drukkolok nektek! :)


20/F

2018. jan. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp
2018. jan. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!