Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki segítsen kérem, mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NiTro 20012 kérdése:

Valaki segítsen kérem, mert úgy érzem belehalok?

Figyelt kérdés

a Lány:19 éves lesz ápr-ban

Én 17 vagyok

A lány pasija 20 éves


Van egy lány akivel elkezdtem beszélgetni facebookon, 2 hónapon keresztül végig szinte mindennap mindenről.. közben osztálytársak vagyunk 1,5 éve és sohan em beszéltünk személyesen semmit.. Ő is olyan visszahúzódosabb típus, mindig csak egy lánnyal van egész nap, viszont ha hiányzik akkor azzal a lánnyal van egész nap, akit a háta mögött meg szidnak mindig..

Na a lényeg ,hogy én is ilyen típus vagyok belül, csak én a komolysággal próbálom elfedni a gyenge lelkemet..

Elkezdtünk valamikor beszélgetni arról,hogy van-e olyan srác aki bejönne neki és képes lenne egy kapcsolatot felbontani érte? Mert ugye 1év 3 hónapos kapcsolatban van.. Erre mondta ,hogy én szimpatikus lennék, csak nehéz és idő kell egy kapcsolatból kilépni.. A barátja kötekedős, aggresszív, néha néha rendőrséger járó típus.. a lány pedig nagyon aranyos , gyönyörű, és félénk, nem egy talpraesett lány.. Majd felhozta valamikor hogy találkozzunk mondtam rendben ,karácsonyi szünetben tudunk majd, végig nagyon sok témánál mondta,hogy inkább személyesen szeretne beszélgetni erről arról, pl a barátjáról stb stb.. Mondtam neki ,hogy inkább hagylak téged, nem szeretnélek zavarni folyton, ha jól megvagytok, szeretitek egymást akkor elengedlek, majd írta,hogy túl könnyen engedek és túl könnyen törődöm bele a dolgokba.. erre még mondta ,hogy majd személyesen, szóban szeretne erről beszélni.. eltelt 1 hét nem beszéltünk semmit, majd suliban azt veszem észre sokszor engem néz az osztályteremben.. akárhányszor ránéztem mindig azt vettem észre,hogy akkor fordul el..a szemében látom a szomorúságot, valami bántja, én megmondtam neki, suli után megvártam,hogy mikor tudunk beszélgetni komolyan legalább egy fél órát? "előtte végig erőltette a találkozást" mondta,hogy majd ír facen, gyönyörű mosollyal és sietve ment is tovább, alig akart megállni beszélni 2 szót.. de ez 2 alkalommal fordult elő.. Egyszer azt mondta jövőhéten , azon a héten sem taliztunk, rákérdeztem.. azt mondta sok a dolga nem tudunk egyelőre találkozni. Egyszer jöttem haza haverommal 4 óra fele ért haza azóta otthon is volt egésznap.. de sok dologra fogja mindig.. És ha a barátja elmegy hozzá, elvileg mindennap, ő nem engedi ki, mert nem szereti ha a lány fiúkkal beszélget..

Én annyira beleszerettem ebbe a lányba, hogy múltkor tesi órán kijöttem az öltözőbe és csak sírtam.. Mikor hazajövök akkor csak hangosan hangfalon bekapcsolom a zenét , szerelmes zenék stb.. Missh, GWM, Smith, és csak sírok.. Elakartam mondani neki,hogy belészerettem de nem tudom, nem ad rá alkalmat.. sem.. Pedig látok rajta valamit ami azt sugalja, hogy valamit szeretne.. :/ Ez napról napra csak rosszabb, nem fogom bírni.. :'(



2018. jan. 19. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább először arról beszéljetek, hogy mi lesz a másik fiúval...

Ha ilyen agresszív akkor valószínűleg nem lesz egyszerű eltávolítani az életből.Az is lehet hogy fél... Aztán majd ha nyugodt környezetben vagytok akkor elmondhatod neki, hogy mit érzel.Látni a lányon, hogy ő nem szereti már a barátját, de fél én sem tudja csak úgy kidobni, mivel utána járkálna,stb... Erre valami okos dolgot kéne kitalálni, de szerintem ebben az estben inkább kérjetek egy korrekt tanácsit egy felnőttől.Aztán rátérhettek magatokra.

2018. jan. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ebből nem lesz semmi, fogadd el, hogy csak játszik veled.

Amúgy lebukott hozzátok vagy miért egy osztályba jártok? Értelmes lehet.

2018. jan. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló:

Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszodat.

Az a helyzet,hogy van a lány, akibe beleszerettem van egy iker tesója.. Az iker tesója jár a másik sráccal, tehát a 2 srác testvérek, és így a 2 srác jár a 2 lánnyal.. a szüleik nagyon jóban vannak, sokat járnak egymáshoz..

Ahogy lejött nekem a beszélgetésből " facen " A lányért jön az anyja, "azt mindig látom, időpontra.." és viszi haza, majd a barátja meló után megy és nem mehet ki a lány, múltkor azt írta, nem engedne ki a barátom..

Nem tudunk felnőttekkel beszélgetni erről, mert még velem sem hajlandó találkozni, pedig mindig írta..hogy majd szóba szeretné.. látom nap mint nap, hogy néz engem órákon, én is rá, de az a szomorú arcot mutatja, annyira fáj, ilyen őszinte érzelmeket nem réeztem egy lány után sem "pedig lehetett volna másik párkapcsolatom is "

Annyira segíteni szeretnék neki, sok mindent megtudni róla..

Képzeld el, tegnap írtam neki,hogy félsz valamitől azért nem találkozunk, csak nem tudom ,hogy mitől.. nem akarod elmondani, ezt meg is nézte egyből, majd este válaszolt, hogy bocsi nem volt netem nem tudtam írni.. mindig eltereli azokat a témákat amik szerintem érintik őt nagyon.. Pedig elhívtam facebookon moziba, most februrában a szabadság 50 árnyalata című filmre, azt mondta szívesen eljön, nagyon keveset volt úgyis moziba.. "a barátja Best Face, party, buliba vitte el azt hiszem eddig.."

Felkértem szalagtűzőre táncolni, azt mondta alapból rám gondolt..


2 napja a suliban rá sem nézek, odaültem a padra, kb 2 méterre ült tőlem és az egyik osztálytárs"lány" 3-an voltunk ott, és nem mentem oda.. ő sem jött oda.. A suliban fél , azt mondta suliban nem szeretne beszélgetni mert nem tudna odafigyelni.. :O Ez mi?


2.válaszoló:

Gimnáziumba járt, volt egy betegsége, be volt gyulladva a hasa.. 3szor esett vissza emiatt sok sok órát kihagyott és az Igazgató elküldte, ezért jött hozzánk a Toldiba.. De most a napokban egy olyat hallotam az egyik haveromról " ő neki egy gimis lány mesélte, aki elvileg sokat beszélt a renivel" ,hogy Régen ott szekálták, emiatt pszichológushoz járt és amiatt jött át..


UI:Mikor mondtam ,hogy elengedlek, "mert vettem neki egy nyakláncot , csak azt is a posta ládába dobtam mert nem tutam odaadni neki a barátja nem engedte volna ki, mondtam búcsú ajándékként fogadd, nem szeretnék közbe szólni a kapcsolatotoknak.. Azt mondta túl könnyen, gyorsan engedsz és nagyon könnyen törődsz bele a dolgokba.. De ez nem igaz csak nem látja, hogy tenni akarok.. Mondtam neki,hogy engedjelek vagy ne? Azt mondta kétes helyzet.. Erre mondta,hogy majd szóban szeretne erről beszélni.. De hát most meg nem is akar.. vagy nem tudom, fél?


Édes istenem adj erőt,hogy segítsek neki, vagy tudjam mi a helyzet.. csak egy találkozót amiből kiderül ő mit szeretne..

2018. jan. 19. 18:13
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért mondjuk ne zaklasd hogy beszéljetek, majd ha akar beszélni akkor úgy is beszéltek, te addig ne hozd fel a témát.Valószínűleg a fiú áll ennek a hátterében és emiatt ilyen.

#2 Tegyük fel ha csak játszana vele, akkor is kell a lánynak segítség, mivel egy agresszív fiú bármire képes, és igazából utalt arra hogy a kérdező tetszik neki, viszont a barátja miatt nem tjd semmit sem tenni, mivel bármit tesz a barátja csak ront a helyzeten, akár megfenyegeti vagy bántalmazza, akármi lehet...

2018. jan. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hmmm..

Igen nagyon úgy érzem már én is,hogy a barátja irányítja, esetleg nem engedi el sehova.. Senkivel ,egy fiúval sem.. De akkor is segíteni szeretnék neki valahogy.

2018. jan. 19. 19:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Ebben így sajnos én sem tudok segíteni, de az lenne a legjobb ha pl a szüleiddel beszélnél erről és ők biztosan rusnak segíteni, esetleg suliban egy megbízható tanárral.
2018. jan. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló:

Mármint pontosan miről? :O

2018. jan. 19. 20:44
 8/8 anonim ***** válasza:

Arról a lányról akit tetszik neked.

Meg afiújáról kéne beszélned és tanácsot kérni hogy ebbem az esetben te hogyan tudnál rajta segíteni és hogy szerinted a fiú álla dolgok mögött.

2018. jan. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!