Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Annyira kikészít. Most akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira kikészít. Most akkor mit érez és ki iránt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy barátom (fiú), akivel az elmúlt néhány hétben újra jóban lettünk, mint évekkel ezelőtt. Ő éppen beszélget egy másik lánnyal, azt mondta, össze is akar vele jönni, de amiket velem csinál... Az alapján nem tudom, mit érezhet. Az öleléseink nagyon hosszúak, egyenesen imádok vele ölelkezni. Általában a derekamnál van keze, de az elmúlt két alkalommal a fenekemre is átkerült a keze. Többször. Ez engem egyáltalán nem zavart, sőt, kifejezetten tetszett. Ráadásul azt is mondta, hogy meg szeretne csókolni, meg hogy az egyik ölelésnél nagyon elgondolkozott rajta, de akkor nem tette, mert nem tudta, mit reagálok rá.

És hogy ölelés közben, ha beszélünk, azért nem néz rám, mert akkor nem biztos abban, hogy megállja a csókot.

Na most ezzel mit kezdjek?! Állítólag a másik lányért van oda, de a viselkedéséből meg nem egészen ez jön le. -.-

Szlovák 15 éves lány voltam, és a válaszokat nagyon megköszönném. :D



2018. jan. 19. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak egy kis hormontúltengéses kamasz, aki nem képes magát megfékezni. Nehogy komolyan vedd őt, felesleges.
2018. jan. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A fiúnak elég nagy a szíve ahhoz, hogy több lány is beleférjen. Még fiatalok vagytok. Ilyen korban még nem lehet komolyan venni ezeket a dolgokat. :)
2018. jan. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!