Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor mi van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van?

Figyelt kérdés
Novemberben szakítottam a barátommal, de a hónap végén megismerkedtem egy másikkal. Egyből elfelejtette velem az előső barátomat. Mindennap kereste a társaságom és nagyon jófej volt. Aztán én is kezdtem keresni a társaságát és nagyon jó barátok lettünk. Aztán elkezdett neki tetszeni egy lány, de visszautasította. Eltelt egy kis idő és azt kezdtem észrevenni, hogy érdeklődik irantam. Kisebb-nagyobb jeleket adott. Egyszer belekezdett, hogy valamit szeretne elmondani de nem tette. Én nyüstöltem, hogy mondja el, de ő azt mondta még nem alkalmas. Továbbra is jókat dumáltunk és egyre jobban elkezdett tetszeni majd hirtelen eltűnt. Ha kerestem sosem volt neki alkalmas. És beleuntam így nem kerestem tovább. Aztán egy nap rámírt, hogy rég beszéltünk és újra elkezdtünk dumálni, megint jóba voltunk. De egyszer bunkó volt, egyszer pedig aranyos és jófej. Most meg megint kezd felszívódni alig beszélünk.

2018. jan. 20. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerkedj velem 😀
2018. jan. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy nyomulj rá egyértelműen (és akkor kiderül, mi van), vagy hagyd.
2018. jan. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe,ne hagyd, hogy szórakozzon veled, ami ilyen nyögve nyelősen megy, azzal nem érdemes fogllkozni! Meg nehogy már te fussál utána nő létedre... majd úgyis jön a megfelelő, aki odáig lesz érted!

Próbálj mással foglalkozni, tereld el a figyelmedet, verd ki a fejedből!!

2018. jan. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!