Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az ellentétek tényleg vonzák...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ellentétek tényleg vonzák egymást?

Figyelt kérdés
2018. jan. 20. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen ha nem rossz ellentetek.
2018. jan. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Rövid távon talán (!), de ki az a hü**e, aki rövid távra tervez.

Hosszú távon a közös dolgok kötnek össze. GOndolj már bele, együtt vagy egy olyan emberrel aki nagyrészt, vagy totál ellentéted, mire mennétek egymással?

2018. jan. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kiegészítik egymást.
2018. jan. 20. 17:15
 4/11 anonim ***** válasza:
egy porgosebb talpra esetebb szemely a kis kukat fel tudja dobni aki csak kuporogna a sarokban egesz nap. szerintem ez hosszu tavon is jo. Ami nem jo ja mind2 en onfejuek vagytok mert az max 3 honapps lesz .. ennyit errol.
2018. jan. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egészíti a francot. Max. rövid távon.

Te most próbálod magad meggyőzni, hogy tényleg vonzzák egymást, csakhogy ne kellejen valakit elutasítanod, eltaláltam?


Figyelj, amit én írtam, szociológusok, pszichológusok, párkapcsolati kutatók több évtizedes vizsgálati anyagainak végeredménye. Meg persze az én tapasztalatom is. Minél több közös tulajdonság, annál nagyobb esély (!) van arra,hogy hooszú távon is együtt maradnak a felek, mert a közös pont fontos, közös hobbi, személet , stb. Nem hiszem,hogy te képes lennél éveken-évtizedeken át valakivel "csak" kiegészíteni egymást, a párkapcsolat nem tetris.

Persze élhetsz álomvilágban, nem törődve a valósággal, mindenkinek joga van a saját bőrén megtapasztalni az igazságot.

2018. jan. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
akkor kell talalnom olyan not aki szereti a romantikus filmeket ,dramat, ezen felul szivesen beszelget elvont dolgokrol mint a foldon kivuliek , univerzum , szereti a termeszetet elvezi az esot , kepes bocsanatot kerni oszinten nem csak mert ugy illik , elfogadja a kellemes illatom ami mindig baltozik .
2018. jan. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Vannak, akik azért kezdenek el szimpatizálni a másikkal, mert azon kívül, hogy tetszik neki a kinézete, belsőleg is egyeznek, hasonló az érdeklődési körük.

Vannak, akik pont az újat keresik, az fog meg valami a másikban, ami nem vall rád.

Mindkét fajtánál lehetséges a hosszútávú kapcsolat.

2018. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez egy hosszú időn át fennmaradt, teljesen ostoba mondás.
2018. jan. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen! Igen! Igen!

Hosszútávon is.

Mert több féle ellentét létezik. Ott van a tűz és víz, amik hevesen reagálnak, és hamar kioltják egymást.

De ott vannak a kirakós darabjai. Ellentétek, de ahogy te is mondtad, kiegészítik egymást.

Végeláthatatlan vitatémák, amikről úgy sem tudtok soha megegyezni, (persze nem a nagyon fontos kérdések, hanem inkább az apróságok) és nekem ezek a viták kb a kedvenceim a mindennapokban... :D Egymás által sok új dolgot megismertek, én például nem tudnám olyannal leélni az életem, aki mindenbem egyetért velem, ugyanazokat szereti mint én, mert halálra unnám magam.

Persze a hosszútávhoz kell az, hogy a jövőképetek egymásba konvertálható legyen, az alap nézeteitek ne térjenek el.

A testi vonzalom is a gének különbözőségéből származik, erről sok tudományos kutatást olvastam. Mivel annál egészségesebb gyerekeik születnek a géneikben minél jobban eltérő személyektől, a természet annál vonzóbbnak találtatja velünk őket. És ez totálisan így van szerintem.

Lehet hogy mások rossz tapasztalatból vannak ellenkező véleményen, de én így gondolom, ahogy leírtam.

2018. jan. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9: Az eltérő vélemények és gének nem egyenlő az eltérő személyiséggel.
2018. jan. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!