Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Nem szerethetem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem szerethetem?

Figyelt kérdés
Regnumos lány vagyok és van egy srác abban a csapatban ahova én járok. Voltunk egy programon és az egyik csaj megemlítette, hogy ő igazándiból attól fél, hogy a csapatban jön össze valaki, és ha szakítani fognak akkor jön a feszkó, hogy pl nem akarnak egy helyre járni majd. Persze ő nem tudhatta hogy szeretem a srácot. A probléma az hogy én szeretnék többet is tőle hosszú távon...most mit kéne tennem?

2018. jan. 20. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:

És neked meg kell felelned annak a csajnak?

Amúgy van benne valami. Az egy dolog,hogy hosszú távra tervezel, az meg egy másik,hogy az lesz-e. És egy szakítás tényleg meg tud bontani egy ilyen csoportot.

2018. jan. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Házinyúlra nem lövünk, ezt tanuld meg hamar. Olyanokkal nem szabad összejönni, akikkel sok időt kell együtt töltened, mert az, hogy hosszú távra tervezel fiatalon úgyis szakítást jelent.
2018. jan. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, jöhetnek még
2018. jan. 20. 20:17
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Én egyáltalán nem így gondolom. Szerintem egy nyúl sem tabu..:D

Élj a mának.;)

Persze ezek csak az én személyes gondolataim..


16l

2018. jan. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz mindenkinek. Jöhetnek még
2018. jan. 21. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!