Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » SOS kene segítség? Valamit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS kene segítség? Valamit tehetek hogy az enyém legyen?

Figyelt kérdés
Szoval az van h 3. Óta tetszik egy Lany... De nem ereztem úgy hogy nagyon... De most 7.be mar igencsak... Neki van pasija de a pasija meg tiltja h mas fiuval beszéljen mar nem is talalkoznak olyan sokat neki is eleve van belole egy kicsit mondta is.. Beallitotta messengeren szívet hangulatjelre meg ilyesmik... Ofő egymas mellé ultetett minket és oran is dunalunk minden viccemen ha meg szar is nevet. Ez valami fele jel? 13\F

2018. jan. 22. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
A pasija a te sulidba jár?
2018. jan. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Na szoval,

1. Hazi nyulra nem lovunk, aka osztalytarssal nem jovunk ossze

2. Ha majd szakitanak nyugodtan kezdj el erdeklodni iranta, de akarmilyen gyerek kapcsolatban vannak meg ne keverj bele. Ha a lanynak mar elege van belole, akkor majd szakit vele, addig megismetlem: NE KEVERJ BELE A KAPCSOLATUKBA

2018. jan. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1-es igen 1 evvel idősebb nalam...
2018. jan. 22. 18:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Csináld ki a srácot, aztán tiéd a nő.
2018. jan. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gondolkodom benne csak mivel tudnam h ne legyen gyanús.
2018. jan. 22. 20:33
 6/8 anonim válasza:
Inkább csak varj. Ha belrontanal a kapcsolatukba akkor te lennél a g*ci. Szóval inkább csak varj. Amúgy én is hasonló helyzetben vagyok.
2018. jan. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Inkább csak varj. Ha belrontanal a kapcsolatukba akkor te lennél a g**i. Szóval inkább csak varj. Amúgy én is hasonló helyzetben vagyok.
2018. jan. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szakitott a pasijaval
2018. jan. 23. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!