Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudhatnám meg biztosra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg biztosra hogy szeret egy fiú anélkül hogy megkérdezném?

Figyelt kérdés

2018. jan. 25. 17:29
 1/7 anonim válasza:
Sehogy? :) Mellesleg, ha nem is ismeritek egymást, nem is szerethet. Max külsőre bejössz neki, de az megint más
2018. jan. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt megérzed...elég ha rád néz, beszél a tekintete.
2018. jan. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazából már 10 éve ismerem. Azt mondja hogy szeret de kétszer mondta hogy csak viccel és úgy is viselkedik mintha szeretne. Nem tudom eldönteni.

A nézéséből meg úgy látom mintha szeretne..

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2018. jan. 25. 18:00
 4/7 grafno ***** válasza:
Nem tudhatod. De, ha netalán azt mondaná, hogy szeret az sem biztos,hogy igaz. Esetleg megkérdezni valakit, hogy kérdezzen rá nála. Meg szeretni elég tág fogalom. Szeretek pl olvasni, enni, csajozni, a szüleim, a barátom. Lehet csak nem mer felvállalni pl a haverok előtt.
2018. jan. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 ez jó ötlet majd megkérek valakit hogy kérdezzen rá nála. Köszönöm a választ.
2018. jan. 29. 06:49
 6/7 anonim válasza:
Ha te szeretnéd, éreznéd azt, mert arra törekednél, hogy kifejezd a saját érzéseidet és a válaszreakcióiból pontosan kiolvasnád, amit itt idegenektől akarsz megtudni. A szeretet csak egy szó, könnyű hamisan kimondani, de az ezt kifejező érézések ezer őszinte formában nyilvánulnak meg.
2018. jan. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem figyeld a viselkedését, akkor amikor a közeledben van. Ha másképp viselkedik, mint amikor nem vagy ott, akkor valószínűleg valami van benne. Ha ott vagy és többször is rád néz, vagy többször megszólít, akkor is lehet benne valami.


Ez csak saját vélemény, én ezeket szoktam csinálni amit magamon észre veszek ha tetszik egy lány a társaságból.

2018. febr. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!