Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ha egy fiú haverotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy fiú haverotok szerelmes belétek, de nincs esélye, ugye nem húzzátok az agyát?

Figyelt kérdés
Biztos forrásból, de nem tőle tudjátok, hogy hónapok óta szerelmes belétek. Inkább visszahúzódó félénkebb srác vagyok. Kerülitek a félreérthető viselkedést? Sok-sok ölelgetés, szemezés, bókok, annak igazolgatása, hogy nagyon egy hullámhosszon vagytok?

2018. jan. 29. 02:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem direkt, de egyszer így húztam az agyát a srácnak. Tetszett nekem is, de végül nem tudtam belé szerelmes lenni.
2018. jan. 29. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dehogy húzom az agyát. Már velem is csinálta ezt egy fiú (igaz nem volt a haverom) és nagyon rossz érzés volt amikor kiderült.
2018. jan. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem húznám. Határozottan megmondanám, hogy ne tegye, ne reménykedjen. Valahogy felejtse el az érzéseit.
2018. jan. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

En nem lennék képes húzni egy fiu agyat. Szemet dolog más érzéseivel játszani. Főleg ha egy barátról van szó. Es igen, kerülném a félreérthető viselkedést. Sőt, finoman próbálnék rávilágítani arra, hogy nem kölcsönös.


Ha eddig nem viselkedett igy, akkor nyilván jelent valamit. Egy lany, ha elkezd közeledni feléd, es eddig konkrétan le sem sz***rt, az tutira jelent valamit.


Persze mindez csak abban az esetben igaz, ha “tisztességes” lányról beszélünk. Lehet az is, hogy húzza az agyad. De ha barátok vagytok, ismerheted annyira, hogy el tudd dönteni, megtenné-e. Ha nem ez a helyzet, akkor kérdezd meg az egyik barátnőjét, akinek biztosan elmondta, hogy megtudta, hogy szereted, es kérdezd meg, hogy beszélt-e rólad vagy tényleg akar-e valamit. Vagy ami még jobb, magától a lánytól kérdezd meg.

2018. jan. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én talán egy fél éve hallottam vissza hogy a legjobb fiú barátomnak bejövök, igaz szerintem nem szerelmes.

Nekem személy szerint nagyon kínos, mert ha túlságosan jófej meg cuki vagyok vele tehát ahogy a barátaimmal is viselkedem, akkor mindig azt érzem hogy felbátorodik és nagyon el kezd nyomulni.

Ma is úgy köszönt el hogy megsímogatta a hátamat, de engem ez is nagyon zavart....

szóval válaszolva a kérdésedre, én próbálom minél inkább kerűlni azt, hogy félreértse a szándékaimat:))

2018. jan. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Én nem rég húztam egy srác agyát de nem volt szép tőlem, belátom. Az elején csak csókért harcolt mert az egyik buliba ismerkedtünk meg s akkor nem hagytam. Nem találtam jó ötletnek. Aztán pár napot átvitáztunk. Kb egy hónap után megint elkezdtünk beszélgetni. Na akkor kezdődött az egész. Minden nap dumáltunk s az utolsó 2 hétben kezdtem húzni az agyát, persze addig is próbálkozott. Egy idő után mondogattam hogy így nem jó neki. Lényegében a végén szándékosan bántottam meg hogy valahogy ábránduljon ki belőlem. Én szerettem vele nagyon beszélgetni és most is hiányzik de külsőleg kicsit se az esetem. Sajnálom a fiút de így lesz a legjobb. Már 1-2 hete nem beszélgetünk...
2018. jan. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen velem..:/ a fiú elmondta, hogy tetszek neki de én azonnal elmagyaráztam, hogy miért is nem jöhetne ez össze. Persze szépen közöltem és megmondtam neki, hogy ettől független szeretném, ha továbbra is barátok maradnánk. Azóta is ír és néha úgy látom, hogy reménykedik, dehát én nem leszek vele bunkó, nem akarom ezt megint felhozni. Remélem ez nem számít annak, hogy húzom az agyát:(( mert szándékosan SOSEM tenném
2018. jan. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ne az itteni válaszok alapján ítélj!

Van, aki csinálja, van aki nem. Aki ezt teszi is nem biztos, hogy tudatosan. Értsd: élvezi a figyelmet de közben észre sem veszi, hogy a viselkedésével megbánt.

Parasztok meg mindig is voltak és lesznek is, ezen kár csámcsogni.

2018. jan. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Elgondolkodtató... Sokan mintha áthárítanák a felelősséget, valami olyan gondolat folytán, hogy:

"Szerelmes? Legyen az az ő baja, én teszem, ami nekem jól esik..."


Ha összeszedem a bátorságom, megpróbálom megcsókolni, és kiderül majd mi a helyzet. :D Sajnos kezd kikészíteni ez a köztes állapot.

2018. jan. 30. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!