Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Hogy nyissak felé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogy nyissak felé?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Elég hülye helyzetben vagyok. Van egy srác akit nagyon kedvelek.. mármint nagyon nagyon. De annyira nincs semmi. Mármint van, csak még sincs. Röviden, ő 2 évvel fiatalabb, ami már önmagában rossz, mert ugye tudjuk hogy a fiúk lassabban érnek. Ő is tök egyértelmű jeleket ad, hogy kedvel, de mégsem lép egyikőnk sem. Már tényleg annyira idegesít ez a kialakult szituáció, hogy hozzátok fordulok segítségért.Mit tegyek, hogy legyen már végre valami?

Ha valakinek van kedve, ideje, türelme vagy kell a plusz hogy jobban tudjon segíteni neki itt van hosszabban:

Az egész 2 éve kezdődött. Még november körül, elvileg én tetszettem neki. Vagyis biztos, mert ezt ki is mutatta. De én ezt nem viszonoztam, egyrészt akkor még a kora miatt sem érdekelt, másrészt a stílus ahogy próbált közeledni nekem sok volt. Az elején még csak néha megérintette mondjuk a kezem vagy a combom ami annyira nem is érdekelt. De aztán valahogy idegesített. Így pár hónap után az ő társasága, és az enyém ketté vállt. Ő egy olyan lánynak a társaságába volt akit nagyon utáltam (meg volt rá az okom). És engem ez zavart. Amikor már alig köszöntünk egymásnak akkor jöttem rá, hogy milyen sok apró kis dolog volt, ami igen is sokat jelentett. Udvarias volt, kedves, vicces. És tudni kell róla, hogy elég bunkó. Vagyis mások szerint, velem sosem volt az. És ez jó érzés volt, kicsit különlegesnek éreztem magam, hogy velem teljesen máshogy viselkedett. Ezért barátnőmmel megint csatlakoztunk hozzájuk. Ameddig egy suliba jártunk, jó volt. Volt mikor elkísértem edzésre, és hazafele a buszon elaludtam a vállán. Vagy reggelente magától átadta a helyét a buszon, esetleg megölelt. Aztán jött a nyár, én sulit váltottam. Akkor megint nem volt semmi, de amikor úgy alakul hogy egy busszal megyünk akkor minden jó. Mindig megdicséri valamim. A hajam, a szemem, a ruhám, vagy csak úgy random közli velem, hogy szép vagyok. Egy időbe volt olyan, hogy minden nap rám írt, aztán olyan is hogy vissza se írt. Akik külső szemmel látnak minket vagy azt hiszik, hogy együtt vagyunk, vagy azt akarják hogy jöjjünk össze. Volt már olyan, hogy meg akarta fogni a kezem de én megijedtem, és elrántottam, vagy hogy közelebb hajolt és én meghátráltam. Tényleg annyira szerencsétlen vagyok, és már tényleg nem csodálom, hogy nem mer lépni. Ezért is kérem a segítségeteket, hogy én mit tehetnék. Leírhatatlanul, félénk, és bizonytalan vagyok. De ez a fiú annyira fontos nekem, és ha tovább szerencsétlenkedek egyszerűen elveszítem. Mi a francot csináljak?:(


2018. jan. 30. 00:30
 1/7 anonim válasza:

ismerek több fiatalkorú párt, ahol a lány az idősebb és tök jól működik.Az ,hogy a fiúk később érnek szerintem csak duma, az én átlag férfi ismerőseim sokkkal komolyabbak voltak a gimiben a lányoknál.

A fiúk nagyon nagy része igencsak félénk.Ha próbált már kezdeményezni te pedig visszautasítottad, most szerintem rajtad a sor.Nem kell minden csinálnod, csak kezdeményezz. Ha a fiú látja rajtad,h kezdeményezel, utána már (remélhetőleg, általában így van) ő fog nyitni.

Sok sikert! :)


Ja és még valami....a csajoknak miért jönnek be a bunkók? :D

2018. jan. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha te ilyen óvodás szintű vag, ő milyen lehet..
2018. jan. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem mindegy, hogy "óvodás", vagy bizonytalan, és fél a visszautasítástól:)
2018. jan. 30. 09:14
 4/7 anonim ***** válasza:
A visszautasítástól nem kell már félned. Hívd el valahova, csak úgy. Beszélgessetek, aztán a többi jön magától.
2018. jan. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat:)
2018. jan. 30. 16:07
 6/7 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak. Ezt nem tudom pontosan hogy fogalmazzam meg, de bunkó is meg nem is. Szóval másokkal bunkó, de velem nem és nekem ennyi elég. Nekem nem e miatt jön be, sőt ez az oldala kifejezetten idegesít, és ha valakit megszól amikor én is ott vagyok én rászólok. De szerintem minden lány magában kicsit különlegesebbnek érzi magát, ha egy bunkó srác vele kivételesen kedves. De én nem azt nézem, hogy bunkó e, vagy kedves alapból. Hanem hogy velem hogy viselkedik.
2018. jan. 30. 18:37
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: Ez a felfogás úgy 14 éves korig meg nem olyan gáz,utána viszont nincs kifogás.
2018. jan. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!