Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jobb lenne egyedül, vagy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb lenne egyedül, vagy a néha nagyon jó, de néha nagyon rossz?

Figyelt kérdés
Elég értelmetlenül fogalmaztam meg. 1 éve van egy párom. Körülbelül a 6. hónapban kezdtünk el veszekedni. Régen nagyon megértő, visszahúzódó, vicces srác volt most viszont mindenen hisztizik és neki nem elég semmi. Ez idő alatt 3-szor szakítottunk. (Bekevertek mások.) Az van, hogy én nagyon szeretem és ő is engem, de rohadtul különbözünk. Én szeretek otthon filmet nézni vagy a barátaimmal a városba elmenni (persze vele), ő viszont nem bírja se a barátaimat se a helyeket ahova járok., ő pedig a családjával szeret lenni közösen hógolyózni stb. Mivel nem akarok veszekedni általában az van amit ő szeretne. A szex is hiányzik, régebben minden 2-dik nap szexeltünk most meg 1 hónapja nem. Teljesen meg köti a kezemet. Mikor szakítottunk 1 hónapra akkor nagyon egyedül voltam, de akkor társ függő lennék? Bátornak kéne lennem és egyedül el boldogulnom? Vagy maradjak vele és élvezzem azt amikor egy kicsit jó? Szeretném, ha segítenétek, mert nehéz nekem ez az egész. legszívesebben szakítanék vele és keresnék valaki mást vagy egyedül lennék, mert sok butaságot csinált, de rá nézek és annyira szeretem, de ez már nem tűnik igazinak.

2018. febr. 26. 13:27
 1/1 anonim ***** válasza:
A szakítások (ha bekevertek mások, ha nem) a saját döntésetek volt. Egyszer még talán be tudjátok magyarázni magatoknak, hogy tévedés, de a harmadik után is összejönni nem túl jó gondolat. A baj szerintem az, hogy ha nincs kapcsolatod, akkor egyedül érzed magad. Nem vagy akkor sem egyedül. Vannak barátaid, ismerőseid, családod. Ne maradj olyannal, akivel boldogtalan vagy, csak mert megszokható lenne. Se magadnak, se neki nem teszel jót vele.
2018. febr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!