Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tanácstalan vagyok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tanácstalan vagyok, még nem volt barátom, ráadásul az egész helyzet egy katasztrófa! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még nem volt barátom, talán nem is vágyom rá igazán ,de úgy esett a dolog, hogy egy fiú bevallotta nekem hogy érez irántam valamit, aminek kicsit örültem, így végül úgy döntöttünk hogy járunk. Anyu is nagyon támogat, és szeretné ha végre kimozdulnék itthonról. Kicsit zárkózott vagyok, és jobban szeretek itthon lenni. Ezért is érzem úgy hogy a fiúval nem működne, ő szeretne találkozgatni, de én még az öleléstől is irtózok kicsit. És közben rájöttem, hogy nagyon kedvelem a fiút de mégsem járnék vele és nem tudom mit tegyek. Aztán ott jön a képbe egy másik fiú, akit már 5 éve ismerek legalább, netes barátom, nagyon összenőttünk az idő alatt, és tudom hogy ő szerelmes belém, és most pár napja én is úgy érzem mintha viszonoznám, teljesen ismer és megért. Találkozni akar és azt mondta meg is csókolna, de közbe van barátom ugye, ahogy neki is barátnője. Tulajdonképpen ő sem tudja mit akar! Kész káosz a helyzet és nem tudom mit tegyek!!!

17/L



2018. márc. 4. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Neked szóval nem is tetszik a fiú? Mert csak kimozdulnál jobban ha tetszene a fiú. Szerintentem ebbő nagy baj lesz.

Az ilyen embereket mint te vagy nagyon sokan nem bírnak. Jól gondold meg, hogy mit teszel, mert rosz úton jársz.

2018. márc. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Az ilyen helyzetekben szerintem a "nagyon rossz úton jársz" és "az ilyen embereket nem kedvelik" egy kicsit nyers megfogalmazás. Nem azt mondom, hogy igaz, de egy 17 éves lánynak, akinek ez az első ilyen élménye, nem így kéne lereagálni a kérdését.


Természetesen érthető, hogy min mész keresztül, hiszen tinédzser vagy. NE hidd, hogy egyedül vagy, én nekem is pont ebben a korban volt egy ilyen esetem. Én is őrlődtem rajta nagyon sokáig, de hidd el, a belsőd valahogy érezni fogja. Ha túl sok ez neked, ha káosznak érzed mond meg nekik. Mond meg a barátodnak, hogy ez az első ilyen élményed és hogy lehet, hogy egy kis gondolkodási időre van szükséged. Ugyan ezt beszéld meg a másik sráccal is. Ha értelmesek meg fogják érteni.


Egyszer olvastam, hogyha két, akár több dolog közül kell választanod akkor érdemes a "sorshúzás", de nem azért, hogy kihúzd a egyiket, hanem azért mert amíg húzol, addig belül érzed, hogy melyiknek szurkolsz a legjobban. És ez a belső érzés. Ez az amire hallgatnod kell ilyen ügyekben. De ez csak egy személyes vélemény. Én megbeszélném mind a kettővel a jelenlegi helyzetet és egy kis fej kiszellőztetésre mennék, hogy átgondoljam a dolgokat. Mindent sokkal jobban érzel, hogyha egy kicsit egyedül vagy. Ha gondolod, segítek ezügyben még, mivel én is átestem ezen :D

2018. márc. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Teljesen egyetértek a 2. válaszolóval és ezzel elnézést is kérnék.
2018. márc. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy az egész összekuszálódott, és őszintén mondom, hogy nem szeretnék az első fiúval kiszúrni egyáltalán!! Magamat utálom a legjobban most, mert tudom, hogy mindent rosszul csináltam. Nagyon kedvelem őt, de ahogy kimondtuk, hogy járunk, és elgondolkodtam a dolgokon, megéreztem a súlyát, rájöttem, hogy nem menne nekem, mert inkább csak barát barátként tudnám elképzelni. A másik, netes fiúval megint nem tudom mi legyen. Kedvelem de vele sem tudom, amilyen személyiségem van sokkal jobban örülnék egy olyan srácnak aki nimcs mindig a közelemben, akivel inkább csak neten beszélek, és néha találkozunk az elején... Aztán ki tudja.. De az első srácot nem szeretném megbántani, túl édes ahhoz. Legszívesebben kifutnék a világból...
2018. márc. 4. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!