Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mire gondolhatott?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mire gondolhatott?

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályomban aki tetszik(mondjuk legyen Balázs), és az évfolyamban egy aki haverom vagy valami hasonló(szoktunk néha dumálni(Béla).


Szóval Balázs egy kicsit felhúzta az agyát, mert egyik haverja idegesítette, ezért helyet váltott.

Majd kiment a teremből, kicsit utána néztem, mint mindig, de nem túl hosszasan, mivel a 2. padban ülök.

Eltelt kb fél perc vagy még annyi se, visszajött a terembe, én meg az addig fent hosszan keresztbe tett lábamat(ahogy a srácok szokták általában, vízszintes vádli a combon, szóval nem ez a csajos fajta ülés) letettem a földre, hogy elférjen a padok közt, majd amikor átért újra ugyanúgy ültem.

Ekkor Béla rám nézett, meg talán Balázsra is egy röpke pillanatra, és szélesen elvigyorodott.

Szerintetek mit gondolhatott? Azt, hogy tetszik nekem Balázs, vagy valami mást?



2018. márc. 6. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyit tudunk, mint te. Semmit.
2018. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
XDD
2018. márc. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ennyire vicces voltam?:D
2018. márc. 7. 22:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Remélem még aktuális! Vannak olyan emberek akik, látják/érzik más emberek érzéseit, ezáltal azt is tudják ha Neked bejön valaki.
2019. jan. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!