Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Animés fiúk! Ti animés lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yume Mizuki kérdése:

Animés fiúk! Ti animés lányt kerestek?

Figyelt kérdés

Nálatok előny vagy hátrány ha a csaj is animéket néz? És mondjuk örülnétek neki ha alacsonyabb lenne nálatok, cuki lenne, és senpainak hívna? Vagy inkább átlagos kapcsolatot akarnátok?

Csak puszta kíváncsiságból kérdezem.


14/L



2018. márc. 6. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Szia!

Én ugyan lány vagyok, de animés.

Volt egy pasim még 4.-es koromban, aki szintén az volt.

Kicsik voltunk, nem volt komoly kapcsolat, de nagyon sok animét néztünk együtt, és szerettük egymást.

Utána szakítottunk, de megmaradtunk havernak.

8.-ban szinte egész osztálykiránduláson vele lógtam és dumáltam, mert szerintem sokkal jobb fej volt, mint bármelyik csaj az évfolyamból, és egyébként tök egyedül lett volna, és rá lett volna szorulva, hogy idegesítsen másokat.

Amíg együtt voltunk:

-nem hívtam senpainak, ő sem chan- nak vagy san-nak

-néha mondtuk egymásnak, hogy aranyos vagy meg ilyenek, de egyébként semmi különös.

-akkoriban magasabb voltam nála, de nem zavarta

-a kapcsolatunk viszonylag átlagos volt, a sok szeretleken, és a váll átfogva filmnézéstől eltekintve inkább egy haveri viszonyra hasonlított sok-sok GTA San Andreassal(dögöljenek a prostikXD-aki játszot érti)

16/l

2018. márc. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mádár0218 ***** válasza:

Persze jó lenne, közösen nézni és beszélni róluk egy plusz téma és program :)


- Alacsony cuki persze, kicsit érdekes lenne senpainak hívna, de megtudnám szokni egy idő után


Átlagos is jó lenne, de minél több a közös pont annál több program és beszéd téma

2018. márc. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Én mindenképpen animés lányt keresnék, és minél cukibb, annál jobb. Személy szerint az is tetszene, ha random japán szavakat is belefűzne a mondandójába.

Ha "ohayo, onii chan"-nal keltene fel reggel, az felemelő érzés lenne. :3


Bár 21 éves vagyok, tehát már nem vagyok nagyon fiatal, csak simán fiatal.

2018. márc. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

gazdámnak hívjon, de egyébként ja.

És nyögjön úgy, mintha hentaiban lenne *.*

2018. márc. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Előny, mert én is szeretem őket és ez segít közös témát találni.

Nem tudom pontosan mit értesz cuki alatt, de biztos nem hátrány és szeretem az alacsony lányokat.


Az utolsó kérdéssel kapcsolatban szerintem jobb, ha el vannak különítve a hétköznapok az animézéstől. Kettesben, vagy egy ilyen témájú rendezvényen (pl. MondoCon) lehet akár senpai-ozni is, de iskolában (ha még diák lennék) nem akarnám.

2018. márc. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

Bár én lány vagyok, muszáj megosztanom veled, hogy



Nekem például sokan mondták, hogy olyan vagyok, mint egy élő anime karakter, de nem csak olyanok, akik animéket néznek, hanem olyanok is, akik nem.



Volt egy barátom, aki anime fanatikus volt és vele pl teljesen okénak számított az ilyen, hogy kawaii, senpai, kun, chan, chu! stb...



És volt egy barátom, aki sose nézett animét, és neki cukiskodtam mindig, cuki hangon, meg pár szavas japán szavakkal pl egy magabiztos Hai! vagy Kawaiii!! De furcsa módon még ő is szereti.


Persze nem direkt csinálom, hanem alapból valamiért cukiskodok xd nem tudok leállni róla.:)

2018. márc. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

#6:

Pontosan azt az embert nevezik "weaboo"-nak, aki japán szavakat épít be a mindennapi szókincsébe, teljesen random és felesleges módon. Miért jobb az, ha a "jaj de aranyos!" helyett azt mondod hogy "kawaii!"? Ettől senki nem lesz se menőbb, se "nagyobb" anime fan. Ennyi erővel ráírhatnád alkoholos filctollal a homlokodra, hogy "Animeb-- -zi vagyok", ugyanazt a hatást érnéd el vele és még csak nem is kéne hozzá japán szavakat nyávognod.

Biztos vagyok benne, hogy e idegen nyelvű szavak használata nélkül is tökéletesen meg tudnád magad értetni az embertársaiddal, mert nyilvánvalóan azelőtt is meg tudtad, hogy elkezdtél volna animét nézni.

És abban is biztos vagyok, hogy Béla se azért fog cukinak tartani, mert Béla-kunnak vagy Senpai-nak szólítod.


Pontosan a hozzád hasonló anime fanok miatt gondolja rengeteg nem anime fan ember azt, hogy aki animét néz, az egész biztosan csak egy fura gyerekes idióta lehet, akinek nincs ki mind a négy kereke, mert egyes anime fanok egyszerűen ellenállhatatlan késztetést éreznek rá, hogy minden egyes pillanatban az ember arcába tolják, hogy ők mennyire de mennyire imádják a műfajt, függetlenül attól, hogy akinek a jelenlétében éppen nagyban kántálják hogy "kawaii", szintén a műfaj kedvelője-e.

Ezeknek a "cukiskodó" weabooknak kéne változtatniuk a viselkedésükön és a hozzáállásukon, és rögtön javulni kezdene az anime kedvelő személyek megítélése Magyarországon.

2018. márc. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
78%

Régebben sok animét néztem, manapság csak nagyon ritkán, mangát azért néha olvasok. Animés barátom van, senpainak és úrnőmnek szólít, és naponta legalább harmincszor megkapom tőle, hogy cuki vagyok. Ha zavarba akarom hozni, az intimebb pillanatokban benyögöm a lehető legkínosabb mondatokat, amik bármelyik hentaiban valaha elhangzottak. Javasolnám szeretkezés utáni csókkor cérnavékony hangon a fiú fülébe nyöszörögni: ,,Onii-chan, ez volt az első csókom."

18/l

2018. márc. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
67%
Egy ijen lány lenne minden álmom😍😍😍
2018. jún. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
40%
Betegek vagytok basszátok meg
2021. okt. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!