Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szeretne valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeretne valamit?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy van egy aki egy évfolyammal jár alattam, és egyszer egy szakkör előtt, amire közösen járunk, lyukas óránk volt mindkettőnknek, én a barátaimmal kint fociztam az udvaron, ő is kijött, és egy ponton odaállt mögém és elkezdett ilyen kicsit nyögdécselős hangokat kiadni(és mintha rúgózott volna mögöttem), én meg el is kezdtem viccelődni, hogy ha fordítva csináltuk volna ezt, az sokkal furább lett volna, ő meg csak: hát az biztos.

2018. márc. 9. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát bocsi, de ebből ezt nem lehet tudni, ez csak egy kis dolog. Más dolgokat csinál? Mennyire ismer?
2018. márc. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia, szerintem nem, ez még kevés jel lehet bármire is. Szimplán lüke vagy lehet 1 jel a sok közül
2018. márc. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!