Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon utálom, de egy kicsit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon utálom, de egy kicsit mégis kedvelem. Nektek is volt már hasonló problémátok? Ha igen, hogyan oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,aki aki egy igazi se**fej. Tipikus az a gyerek aki, kihasználja a lányokat...adja a jófejt, a viccest, de közben kihasználja a csajokat (legalábbis nagyon úgy tűnik). A baj az, hogy a gyerek rám szállt és nem hagy békén, folyton vigyorog rám, odajön jópofizni és hasonlók. Viszont nem tudom, hogy mit csináljak, mert ugyebár nagyon utálom és majd' megfolytanám de ezek mellett azt érzem, hogy egy nagyon kicsit kedvelem is( Fuuu pedig annyira nem akarom hogy tetszen). Nem tudom, hogy ha a fiú tényleg csak azért csinálja mert látja rajtam hogy nagyon idegesít (biztos észrevette, mert eléggé szoktam oltogatni a gyereket, hogy lekopjon) akkor mi éri meg neki ebben? Az osztályban van egy rahedli lány akik tisztára rá vannak tapadva akkor miért pont engem talált meg magának? Lehet,hogy ez most egy elég hülye kérdés, de én tényleg nem tudom hogy mit csináljak.

2018. márc. 12. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem pont ez a celja. A lanyoknak bejonnek a bunkobb fiuk, igy o is ezt teszi. Vagy csak szimplan szivat
2018. márc. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!