Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kell csókolózni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell csókolózni?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja majd menni fog, ráérzel stb. de nem tudom ettől sajnos hogyan kell?! Legyszi valaki tud na mondani valamit h konkrétan hogyan kell?!


Értelmes válaszokat szeretnék mert nekem ez fontos...

Előre is köszönöm



2018. márc. 12. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Szerinted ezt megis hogy a halalba lehet elmagyarazni? Az embernek ez egy osztone, ne parazz mar. Nem veletlenul irja mindenki, hogy majd raerzel.
2018. márc. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is félek, hogy majd rosszul fog elsűlni, de ne aggódj, majd, az akivel csókolózol vezetni fog:)
2018. márc. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

Ha srác vagy, akkor az egyik kezeddel finoman simogasd meg az arcát, tűrd el a haját, aztán közeledj hozzá

A másik kezeddel meg markold a fenekét, és szorítsd magadhoz,majd mindkét kézzel

Magát a csók részét nem lehet elrontani nagyon, csak arra figyelj hogy ne kapd be az egész fejét, fogaitok ne érjenek össze, ez a lányokra is vonatkozik :D

Ha lány vagy, akkor a csók után nyakra puszit is adhatsz, nagyon szeretjük!:)


18f

2018. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Jajj nagyon köszi a válaszokat😊

16L

2018. márc. 12. 23:04
 5/11 A kérdező kommentje:
De pl h a kezem hova tegyem meg ilyenek?!
2018. márc. 12. 23:08
 6/11 anonim ***** válasza:

Én a karjaimmal körbe szoktam ölelni a nyakát, vagy a két kezemet finoman a nyakára teszem. Hidd el, ösztönösen fog jönni, hogy neked mi a kényelmes. :)

18/l

2018. márc. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ne aggódj, én sem tudtam hogyan kell, gyakorolj otthon a kezeden vagy valami. Nekem az volt hogy sosem csókolóztam előtte aztán egyik bulin le kapott egy csaj és azt mondta biztos kamuzok hogy nem volt még barátnőm mert akkor nem tudnék így csókolózni, szóval no para
2018. márc. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Szia!

Én is féltem h hogyan kell es ha el cseszem es stb.... deeee a bffem mondta h ne parazzak ra mert jo lesz es ra erzek ido utan.... es ugy lett...barmennyire feltem megis jo volt. Szval ne felj jo lesz es ez oszton.

2018. márc. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 cSAKiVáncsiVagyok válasza:
Figyi ez magátol jön ha streszelsz szarabb lesz de több fajta csok is van ugy hogy na mindegy jön magátol vagy nem ciki az se hogyha a partnered irányit
2018. márc. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En az arcara szoktam tenni lazan vagy a nyakaba “fonom”. Mondjuk, ha te 160 vagy es a srac 190 kicsit nehezkes
2018. márc. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!