Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi van köztünk? Szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van köztünk? Szerelmes belém? Miért ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel már 1 óta osztálytársak vagyunk most 7 vagyok de csak 6 elejetol lettünk jóban de azóta nagyon jóban vagyunk . Viszont amikor táborba vagyunk akkor megolel meg akkor tok kedvesen beszél meg jön utánam de amikor suliba vagyunk megyek beszélni vagy csak kérdezni valamit és ráz le megy el. De amikor beszélgetünk messengeren akkor is elvagyunk meg 😘 smilye meg mennyire jó veled meg jobb lett a napom . Nekem ebből már elegem van de nem tudom h o most akkor érez valamit vagy nem ?

2018. márc. 13. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mèg nagyon fiatalok vagytok. Ebben a korban a fiúk többsègènek "ciki " mások előtt , főleg a haverok előtt kimutatni ,ha kedvelnek egy lányt . Szerintem ez lehet a dologban :)
2018. márc. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 October15 ***** válasza:

Azért a sorszámneveket hetedikes korodban tessék már ismerni. :D


Amúgy simán benne lehet, hogy nem akarja, hogy a többiek azzal csesztessék, hogy "beléd van zúgva". Ált. suliban ez bőven benne van. Kérdezd meg mikor nincs más a közelben, hogy ezt így mégis miért, abból meg akár rá is tudsz térni arra, hogy ez téged zavar mégpedig azért mert nem feltétlenül haverkodni szeretnél.


26F

2018. márc. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pontosan. Szerintem is nagy eséllyel (tehát semmi sem biztos!) szerelmes beléd. Csak hát ugye ezt felvállalni "gáz". :)


19/f

2018. márc. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TotyogóPingvinMenet válasza:
Szerintem nem szégyen kimutatni a szerelmünket de ettől függetlenül ez lehet a dologban.Szégyelli ezt a dolgot jobb ha elfogadod a srácot.Már ez attól függ hogy neked be jön-e.Ha igen akkor mozdulj rá és add meg neki azt amit csak tudsz.Biztosan szerelmes beléd.
2018. márc. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!