Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Már egy ideje beszélgetünk és nem tudom hogy mondjam meg neki hogy tetszik
2018. márc. 16. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Are you boy or girl?
2018. márc. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
elsőnek: *Are you a boy or a girl?
2018. márc. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
na tessék :D :D :D itt is van a mi kis okos tónink, akinek szemét szúrja az a betű :D szinte már vártalak téged bro..ahelyett hogy belém kötnél,inkább próbálj meg a kérdésre válaszolni,fika király
2018. márc. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugy hogy odamesz hozza es valami ilyesmit mondasz:

Szia. Nagyon nagyon szimpatikusnak tunsz amiota beszelgetunk. Nem lenne kedved hetvegen (mondjuk) beulni valahova?


Elso 2-nek:

Rohadt gyerekesek vagytok 😂

2018. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem én kezdtem kötekedni hanem az angolos fika király,de lehet igazad van,gyerekekkel nem illik vitatkozni 20f
2018. márc. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De miért hívsz angolos fika királynak?Kijavítottalak,ez a hasznodra is válhatna,de ehelyett sértegetsz.Egyébként pedig nem bro,mivel lány vagyok,de ezt se tudhattad.

A kérdezőnek pedig előbb puhatolózz szerintem,hogy tetszik e neki valaki,mindig jobb biztosra menni.

2018. márc. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor fika királynő,tudd meg hogy engem nem kell "kijavítanod"..én speciel nagyon nem szeretem ha valaki okoskodik pláne minden apróságokba...számomra az idegesítő..Ha én nem kötök más helyesírásába,akkor neked sem kellene :)..Vagy annyira szúrta a szemed az a betű hogy nem írtam oda :) az már tuti.Ja és kérdező aki elvileg fiú,próbálj először jeleket küldeni a kiszemelt csajnak..Ha nem veszi észre akkor pedig menj oda hozzá,légy bátor.Ha nem mersz akkor pedig írj rá messengeren,bár én azt tapasztaltam régebben,hogy inkább személyesen kell megbeszélni az ilyen Love sztorikat. Írni akármit lehet.. Ott még a leggyávábbak is tudnak "csajozni" ha annak mondható :D Szóval én inkább azt tanácsolom,hogy szedd össze magad és ismerkedj vele-beszélgess vele,aztán lesz ami lesz.Ha látod a csajon hogy semmi se lesz belőle,akkor se kell elkeseredni,lesz jobb is..türelmesnek kell lenni,fő az optimizmus :)
2018. márc. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!