Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert nem ir ram?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem ir ram?

Figyelt kérdés
Bekovetett egy latasbol ismert lany,( egy suliba jartunk) instan ott elkezdtunk beszelni meg 1,5 honapja. Beszeltunk kb 4 napig de itt nagyon nagy szunetekkel valaszoltunk a masiknak es volt hogy este vagy en vagy o mar nem olvasta el es igy nyult el 4 napig. Kozben pedig volt 1-2 sora amibol az jott le hogy valamennyire tetszhetek neki. Na szoval kb 1,5 hete engedelseztem neki hogy kovessen, akkor rogton irt is hogy kb 1 honap alatt csak engedelyeztem utana beszeltunk meg aznap este es 2 napig meg. Aztan tegnap rairtam mert kitett storyjaba egy kepet amrol volt 1 kerdesem es megint csak beszelgettunk. Ahhoz kepest hogy ilyen rutkan beszeltunk egesz sok minden kiderult rola es oszinten beszeltunk mindig mindenrol, nem ezek a szokasis mizujs meg nem tudom mik, instas kepei lapjan hoztam temat es ki is targyalruk azokat elmondtuk a dolgokrol a velemenyunket. Suli, sport, szabadido, kikapcsoodas... de nem ez a rendorsegi kihallgatas volt olyan lazan komolyan, sot az o reszerol mely gondolatok jottek. Na? Szerintetek miert nem ir?
2018. márc. 16. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem szeretne inkább személyesen beszélgetni veled. Meg hát azt mondod, hogy eddig se mindig írtatok vissza egymásnak egyből, akkor mi a gond? Te is csak 1 hónap után engedélyezted a felkérését, ha jól értelmezem. Amúgy meg menj oda hozzá, és kérdezd meg tőle, ő jobban tudja, mint mi.
2018. márc. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!