Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy ne féljel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne féljel ennyire a személyes találkozóktól? 13/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel “járunk”, messengeren nagyon jól elbeszelgetunk, és szeretem. Viszont ha szemelyesen talalkozunk akkor olyan kinosan erzem magam, mintha nem illenenk össze. Mikor ölelkeztunk az nagyon boldoggá tett, de ugy egyebkent nem tudtunk beszelni, mert felelem volt bennem. Mit csináljak hogy közelebb tudjak hozzá kerülni?

2018. márc. 24. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt, amikor 13 éves voltam:)

Volt egy fiú, akivel jártam, és ugyanez volt, de most 16 évesen már bele sem kezdek olyan kapcsolatba, ahol messengeren kezdtünk el úgy rendesen beszélgetni, mert ugyanez lenne a probléma. Manapság már élőben ismerkedek először, majd messengeren folytatjuk a beszélgetést. Ígx később, ha találkozunk nincs bennem rossz érzés:)

2018. márc. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igaz nem mondok most olyat amivel könnyeben legyőzöd a félelmed,de volt egy barátnőm és amikor talákoztunk nagyon nem akart hozzám szólni (sokszor találkoztunk és kivétel nélkül ilyen volt). Később szakítottam vele (ez is egy ok volt) és még egyéb okok miatt. Ugyhogy ha türelmetlen a srác akkor kapd össze magad. Amugy próbálj vele olyanról beszélni ami mindkettőtöket érdekel és később feloldódsz majd.
2018. márc. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#3-nak igaza van. Az elöbb említett kapcsolatom is így kezdődött. #2 voltam.
2018. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#1* elírás bocsi
2018. márc. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szexelj veLeMMM
2018. márc. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 ?gratu
2018. márc. 27. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!