Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kapcsolat a valóság és az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat a valóság és az álmom közt?

Figyelt kérdés
Pénteken elment melettem a volt barátnöm és azt köszönte életében elöször Hellloooo , és előttem ment el ugy hogy irámyt változtatott pedig a hátam mögött több hely volt , én is visszaköszöntem neki ,hogy szia ... ,, aznap éjjel meg azt álmodtam ,hogy az exem más fiukkal kavarog és megbotránkoztató dolgot tesz velem és ezt " mintha rendes látásból láttam s halottam " aztán kijöttem ebből a látásmódból és a hátam mögülről meg a fejem fölülről halottam egy hangot ,hogy ez nem (a volt barátnőm neve ) , aztán hirtelen az iskola osztálytermében kaptam magam ahol ott volt az exem az utolsó előtti padban neki volt egy barátnőjének és aludt,én tudtam hogy ha elmegyek melette akkor fel fog kelni és elmentem melette és utána az előtte ülő volt barátbarátnőmnek elpanaszoltam ,hogy az exem mennyire megbántott ... Utána már az exemmel ölelkeztünk (oda bújt hozzám az ajakam alá ) és utaztunk egy távolsági busz utolsó ülésének hátsó bal sarkában aminek az oldala teljesen átlátszó volt és láttam az édesanyját ,hogy a kocsijával megelőzött minket és látott minket ölelkezni ...... ,,, Nos mi az összefüggés az álmom és a valóság közt ? 7 hónapja szakitottunk és ritkán látjuk egymást .... ,,,, nekem sincs jelenleg senkim és tudtommal neki sem ,bár sokszor gyanakszom ,hogy elromlott az erkölcse meg nagyon fiuzos természetü lett azóta ,de tudtommal ez nincs igy ,,,,, első szerelem volt neki is és nekem is . ,,,,, esetleg tudnátok az álom jelentését ?

2018. márc. 24. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem fogom az álmodat fejtegetni, de mindenképpen van összefüggés a valóság és az álmok között.
2018. márc. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fruzs33 ***** válasza:

Egyet értek.Biztos,hogy van összefüggés.

Lehet,hogy még nem teljesen felejtetted el ami köztetek történt,vagy rá gondoltál elalavás előtt

2018. márc. 25. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!