Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A baratnom este?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom este?

Figyelt kérdés
Na szoval ugye tegnap este velem aludt baratnom, este lefekszunk minden normalis, de mikor reggel felkeltem nem volt rajta bugyi, es rajtam sem volt alsonadrag pedig igy fekudtunk le hogy o bugyiban es poloban en pedig boxerben es poloban, gyorsan feloltoztem de nem szerettem volna megkerdezni tole hogy ez mi volt, o pedig mintha mi sem tortent volna ugy viselkedett, mit akarhatott? Talan valamit szeretne? Nem szeretnek vele ... Meg fiatalok vagyunk ahoz 13/Fo pedig 13/L

2018. márc. 25. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Nemcsak a szexhez, de az együtt alváshoz sőtt a kapcsolathoz is nagyon gyerekek vagytok!
2018. márc. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kiváncsi barátnőd van.. mondd meg neki, hogy ez neked még nem pálya. :D
2018. márc. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Huh a szexuális kategóriában is vannak durva kérdések de ez majdnem viszi a pályát.


Na szóval kérdezz rá,hogy mégis mi történt és mond neki,hogy ha az volt akkor ne beszéljen erről másoknak. Gondolom te is tudod,hogy ebben a korban beszédesek a lányok.

2018. márc. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!