Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány aki nagyon tetszik csak évfolyamtársak vagyunk de nem osztálytársak.Valakinek valami ötelete? A lánnyal mindig koszonunk egymásnak meg néha beszélgetünk is.Sok barátja van de ők nem nagyon kedvelnek engem.Wgyik nap megkérdeztem a lányt hogy mit gondol rólam és azt mondta hogy jófej szoktam lenni.Ezen el lehet indulni?

Ha mégse sikerülne akko egy másik kérdes hogy hogyan lehet csajozni középiskolában majd.Azért majd mert jövöre megyek középiskolába.


A válaszokat köszönettel várom.



2018. márc. 25. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva szerintem nem feltétlenül jössz be neki csak mert annyit mondott hogy "jó fej szoktál lenni" ez nem jelent semmit. A test beszédet figyeld. Közel áll hozzad? Próbál úgy elmenni melletted hogy esetleg össze érjen a karotok? Sokszor kezdeményez beszélgetést veled? Próbálja folytatni a beszélgetést vagy mindig csak te kérdezel?

Interneten szoktatok beszélni? Ő ír rad vagy csak te? A virág mindenképp egy jó pont!


Középiskolában úgy kell csajozni mint bárhol máshol. Normálisan. Nem nyomulva:)


L

2018. márc. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy bejossz neki. Alapbol en utalom ha valaki megkerdezi hogy mi a velemenyem rola mert olyan tolakodo es kellemetlen, mert ha tetszik nekem az illeto, ugy is tudtara adom.. amugy is, ha csak ennyit mondott hogy "jofej szoktal lenni" ez sajnos edes keves
2018. márc. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!