Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kell? Még nem csináltam

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell? Még nem csináltam

Figyelt kérdés

Hogyan kell csókolózni?

Még sohasem csináltam, szóval nagyon izgulok.

Mit csináljak közben?



2018. márc. 25. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél más kezd el és majd ráérzel.
2018. márc. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Sose lattal meg filmen csokolozo embereket? Buszon, villamoson, vonaton, ilyesmi?


Komolyan kerdezem, biztos vagy te abban hogy eleg erett vagy egy csokhoz?

2018. márc. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Ha ennyire izgulsz próbáljátok meg először kólásüveggel poénból. :-)

Egyébként pedig úgy kell hogy összeérintitek a szátokat és a nyelvedet jól feldugod egészen a lány agyáig.

2018. márc. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz szét korábbi kérdések között; egyszer én is kérdeztem ezzel kapcsolatban egy jóóó hosszút teli konkrétumokkal, és nagyjából az volt rá a válasz, hogy majd jön magától. Meg ilyet olvastam még máshol , hogy simogatjátok egymás nyelvét, és ne olyan legyen a nyelved mint egy vergődő hal, hanem mint egy játékos kiscica, meg valahol még ilyet írtak, hogy először nyald meg az ajkát, szóval nem kell egyből átdugnod a nyelved. Amúgy még én sem csókolóztam, azért azt tudom leírni csak, amiket eddig olvastam róla.
2018. márc. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden ember mashogy csinalja, nagyon nem lehet elrontani, foleg ha tetszel a partnerednek.
2018. márc. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, remélem nem szúrom el....😵😄
2018. márc. 26. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!