Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti elfogadnátok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elfogadnátok egy Macis fiút?

Figyelt kérdés
Szóval, én 16 éves vagyok, mackós testalkattal, 182-183Cm-el, 94KG-val, és széles is vagyok. Szakállas, pajeszos, bajszos. De, viszont én félek, hogy a külsőm miatt nem igen fogok tetszeni valakinek. Belsőleg, szeretek segíteni másoknak, empatikus vagyok, nem szeretem, ha a magánéletembe keresgélnek olyan emberek, akiknek közük sincs hozzá, emellett, én érzelmes vagyok, mindig azon gondolkozok, hogy milyen lenne, ha lenne egy lány, aki hasonlít rám, és olyan jól meglennénk. Sokszor átvertek, mármint, előzőleg interneten, aztán az utolsó kettő, már élőben volt, eljutottam arra a szintre, hogy élőben próbálkozzak, de eddig nem jártam sikerrel. Viszont én elfogadnék akár vékony/Macis, lány-t is aki szereti az állatokat, és tud szeretni. Csak a belső a fontos nekem, igen tudom, ez most csak egy kérdés, amit egy névtelen csákó kiírt, vagyis én, de, ami a kérdésbe van, az igaz, és nem önfényezés, nem itt akarok magamnak valakit. Csak tanácsot kérnék.

2018. ápr. 4. 18:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
47%
Bírom amikor azt írják, hogy "macis a testalkatom"... Ja 94 kg-val biztos, hogy az vagy..
2018. ápr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Rendben, lehet, hogy nem vagyok annyira macis, de emiatt, még én nekem is vannak/lehetnek érzéseim. :(
2018. ápr. 4. 23:06
 13/13 anonim ***** válasza:

csak add önmagadat, legyél kedves és nyitott de azért ne hagyd hogy kihasználjanak

és ami a legfontosabb hogy szeresd magadat :) csak miután megszeretted magadat tudsz majd igazán másokat is szeretni.

Az emberek észreveszik ha valaki "ki van békülve magával" és azokkal szívesebben is beszélgetnek :)


ne csüggedj el biztosan lesz valakid előbb-utóbb :)

2019. júl. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!