Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megtegyem az első lépést?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtegyem az első lépést?

Figyelt kérdés

HELP!

Van egy srác és most nem tudom hogy tetszek e neki mert tavaly még egy suliba jártunk de elballagot és volt egy olyan mikor csak igy mondta a nevemet ott a semmibe össze taliztunk és nagyba köszönés helyett mondta a nevem. Ez azert volt meglepő mert előtte nem is beszéltünk meg semmi. Idén meg volt egy közös iskolai ünnepség és vissza hivták h szerepeljen. Ott ült a hátam mögött és mikor hátra néztem ő is nézet utána mikor egint hátra fordultam nézet és akkor már a tesója is és közbe meg beszéltek. Most hétvégén is találkoztunk egy helyen...nagyon nagy helyen és valamiért megint a hátam mögé ült. Mikor vége volt az előadásnak a barátnőmmel mentünk ki és ott volt a bicikliük mint a miénk. De nem köszönt mikor ott voltunk egymás mellett pár lépésre. Mivel pozitivan állok a dolgokhoz biztos azért mert nagyon beszélgetet a tesójával. (Az előadás után oda akartam menni hozzá de reménytelen volt mert a tesójával volt és nem akartam letámadni őket h még előtte sose beszéltünk) szoval szerintetek tetszek neki valamennyire? Esetleg nagyon gáz lenne ha ráirnák? Ha nem mit irjak neki? Esetleg kérdezzem meg h mehetek e velük a következő előadásra?

Köszönöm előre az értelmes válaszokat

14/L 15/F



2018. ápr. 16. 15:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Veszteni nem veszthetsz. Már nem jártok egy suliba szóval nem lennének kínos pillanatok. Nyugodtan próbáld meg, akár szóban akár írásban.
2018. ápr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!