Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek melyik a valoszinubb?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a valoszinubb?

Figyelt kérdés
Na szóval a barátnőm fél éve depressziós' és azt irta hogy megöli magát mert nár nem birja a fájdalnat. Most írtam neki 4szer de nem válasszolt. Nem tudom melyik a valószinübb hogy tényleg megtette vagy be aludt? :( (lelkizést privátba el fogadok... otleteket meg kommentbe.)
2018. ápr. 16. 23:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Már*
2018. ápr. 16. 23:57
 2/6 A kérdező kommentje:
F/18 L/14-15
2018. ápr. 16. 23:57
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos sirok... Nem tudom hogy 18éves fejjel gáz sirni vagy nem... Remélem nem ment el... :( 😢😭❤
2018. ápr. 17. 00:04
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg azt is mondta hogy ő mindenki szemébe probléma és hogy mindenkinek jobb lenne ha el menne... mondtam neki hogy nekem nem teher.. (ez még ki marad t a kerdesbol)
2018. ápr. 17. 00:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is depis vagyok, de ezt nem csinálnám. -éhez azért vagy komoly indok kell vagy az hogy a kis csaj vágyikna figyelemre. De szerintem csak szopat.


18L

2018. ápr. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja neki, tipikus tini hiszti, elhiszik, hogy depisek
2018. máj. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!