Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dávid25487 kérdése:

Szerintetek szerelmes vagyok vagy nem? 17F

Figyelt kérdés
Van egy lany az osztalyomban és par honapja elkezdtunk messengeren is beszelgetni. Nagyon jol kijovunk es sokat beszelunk. Es en nem tudom eldonteni hogy szerelmes vagyok e. Nagyon szimpatikus. Tobbszor is athivott magahoz tegnap is atmentem es ugy semmi kulonoset nem ereztem hogy kiugrana a szivem vagy nem. De mikor hazaertem akkor vele akartam lenni. Voltam mar szerelmes es lehet hogy azt varom hogy ugyan az az erzes jojjon mint az elso szerelemnel de nemtudom hogy ez most az e vagy nem. Ha valami nem egyertelmu kerdezzetek ra a lany is 17 eves. Koszi a valaszokat.
2018. máj. 2. 09:16
 1/2 anonim válasza:

Szerelmesnek lenni olyan, mint összehugyozni magad. Mindenki látja, hogy mi történt veled, de csak te érzed igazán a melegét. Szóval tudnád, ha szerelmes lennél. :)


Elmondásod alapján inkább csak kedveled a csajt. Fiúk lehetnek barátok lányokkal, nem tiltja semmi.


Esetleg menj el szervizbe, kiolvassák a hibakódot, és megmondják, mi a szitu. :) (Nem a jó kategóriába raktad a kérdést, kérdező.

2018. máj. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 crudy ***** válasza:

A szerelem az egy kemeny dolog.


Egyszer volt egy Chevym. Jo volt de utalt engem, valami mindig osszefosta magat es akarhogy probaltam szeretni az nem engedett majd ra kellett jonnom h ezt csak en akartam de ez nem ugy jon h nagyon akarjuk. En, a chevy, a chevy es en a naplemente, en, benzingoz, a chevy. Szepnek tunt de megvaltam tole es boldogabb lettem. Szoval a szerelem nem alakul ki az elso heten es akkor se ha nagyon akarjuk. A szerelem jon. A szerelemhez meg kell ismerd a partnert es az kell h o is viszonozza. Ha nem teszi akkor fogj egy gyertyakulcsot es tekerd ki a gyujtokat mert abbol nem lesz semmi.


Egyebkent autot is akarsz venni?

2018. máj. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!